środa, 17 lipca, 2024
spot_img

AMAZONE rozwija swoje korzenie w Brazylii: MP AGRO dołącza do Grupy AMAZONE

spot_img

AMAZONE, światowy potentat w produkcji maszyn rolniczych, ogłosił przejęcie firmy MP AGRO, uznanej w Brazylii specjalistycznej marki zajmującej się rozsiewaczami do nawozów. To strategiczne posunięcie oznacza istotny krok w rozwoju AMAZONE na arenie międzynarodowej.

AMAZONE i MP AGRO łączą siły

Transakcja, oczekująca na oficjalne zatwierdzenie, umocni pozycję AMAZONE na brazylijskim rynku, przynosząc korzyści obu stronom. MP AGRO, zachowując swoją niezależność, zyska dostęp do globalnych zasobów AMAZONE, podczas gdy AMAZONE wzbogaci swoją ofertę o specjalistyczne rozwiązania dostosowane do wymagań lokalnych rynków.

Zwiastun nowych standardów w rolniczej branży?

Ta synergia oznacza połączenie potencjałów dwóch wiodących graczy w branży rolniczej, co pozwoli na stworzenie nowych standardów w dziedzinie technologii stosowania nawozów” – komentują Christian Dreyer i Dr. Justus Dreyer, właściciele AMAZONE.

MP AGRO, znane z wysokiej jakości produktów i głębokiej znajomości rynku brazylijskiego, wraz z AMAZONE, która od ponad 140 lat działa na arenie światowej, stanowią doskonałe uzupełnienie dla siebie nawzajem. To partnerstwo ma na celu nie tylko wzmocnienie pozycji obu firm na rynku, ale także podniesienie jakości i efektywności rozwiązań dostępnych dla brazylijskich rolników.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x