sobota, 20 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Agrotim nowym dealerem marki McCormick

spot_img

Od dnia 01.10.2021 autoryzowanym przedstawicielem marki McCormick na terenie województw: dolnośląskiego i opolskiego, została firma AGROTIM Sp. z o. o. Sp. k., której właścicielami są Państwo Maja i T omasz Iwaszkiewicz. Agrotim posiada ponad 20 letnie doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze posprzedażnej maszyn rolniczych i komunalnych.

Firma Agrotim zapewni pełną obsługę klientom marki McCormick w zakresie sprzedaży produktów gotowych, części zamiennych oraz serwisu w siedzibach w Łagiewnikach oraz Wrocławiu. Nawiązując współpracę z firmą Agrotim, Argo Polska Sp z o.o. kontynuuje realizację swojej strategii wzrostu na krajowym rynku ciągników rolniczych, jednocześnie zapewniając obsługę w zakresie serwisu i części zamiennych na coraz większym obszarze kraju.

Źródło: informacja prasowa

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x