piątek, 14 czerwca, 2024
spot_img

Agro Wydawnictwo ze zgodą od Ministerstwa Rozwoju i Technologii!

spot_img

Mamy wielką przyjemność ogłosić, że Ministerstwo Rozwoju i Technologii wyraziło zgodę na wykorzystanie logo Marki Polskiej Gospodarki w naszych działaniach informacyjno-promocyjnych! To dla nas ogromne wyróżnienie i dowód uznania za nasze zaangażowanie w rozwój oraz promocję polskiego sektora rolnego.

Agro Profil Marka Polskiej Gospodarki

Agro Wydawnictwo z logo Marki Polskiej Gospodarki

Co dokładnie oznacza to wyjątkowe wyróżnienie? Dla Agro Wydawnictwo Sp. z o.o. otwiera to zupełnie nowe możliwości! Będziemy mogli jeszcze bardziej podkreślić naszą misję dostarczania wartościowych treści i informacji dla naszych prenumeratorów rolniczych i nie tylko. Dzięki temu pozwoleniu nasze działania promocyjne nabiorą jeszcze większej mocy, co przyczyni się do wzmocnienia promocji polskiego sektora rolnego. To dla nas nie tylko ukoronowanie dotychczasowej pracy, ale również zachęta do jeszcze większego zaangażowania we wspieranie naszego rolnictwa.

Kampania “Jadłeś dzisiaj? Podziękuj rolnikowi”

Jednym z ważnych projektów, który podjęliśmy, jest kampania o nazwie „Jadłeś dzisiaj? Podziękuj rolnikowi”. To inicjatywa, która powstała z głębokiego przekonania o ogromnej roli, jaką odgrywa rolnictwo w naszym codziennym życiu, dostarczając nam zdrowej i odżywczej żywności. 

Do kwietniowego i lipcowego wydania Agro Profil dołączyliśmy naklejki z flagowym hasłem, a teraz dodatkowo umieszczamy je w zamówieniach. Jesteśmy dumni, że nasi odbiorcy mają teraz możliwość włączenia się w tę akcję, otrzymując specjalne naklejki, które mogą umieścić na swoich produktach, opakowaniach czy sprzęcie rolniczym.

Naklejki te są dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Zachęcamy każdego, kto chciałby je otrzymać, do kontaktu z naszym zespołem. Działając wspólnie, możemy razem wspierać polskie rolnictwo, doceniając trud, jaki wkładają rolnicy w produkcję zdrowej i pysznej żywności dla nas wszystkich.

Wierzymy, że poprzez tę akcję zwiększymy świadomość społeczną na temat rolnictwa oraz przyczynimy się do ugruntowania pozycji polskiego sektora rolnego. Nasze zaangażowanie w promocję rolnictwa będzie kontynuowane, a dzięki wsparciu Ministerstwa Rozwoju i Technologii oraz naszych czytelników, działania informacyjno-promocyjne Agro Wydawnictwa staną się bardziej efektywne, dotrą do większej liczby osób i pomogą jeszcze skuteczniej reprezentować polski sektor rolny na arenie międzynarodowej.

Razem ku lepszej przyszłości rolnictwa w Polsce

Dziękujemy Ministerstwu Rozwoju i Technologii za zaufanie, jakim nas obdarzyło. To dla nas motywacja do podejmowania jeszcze większych wysiłków na rzecz promocji rolnictwa i wspierania polskiej gospodarki. Razem budujemy lepszą przyszłość dla rolnictwa w Polsce!

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x