środa, 29 maja, 2024
spot_imgspot_img

A1 zasypana ziarnem. Wywróciła się ciężarówka ze zbożem

spot_img

Pomiędzy MOP Olsze a węzłem Pelplin na autostradzie A1 wywróciła się ciężarówka ze zbożem pokrywając odcinek drogi ziarnem. W usuwaniu skutków wypadku uczestniczyła policja, trzy zastępy straży pożarnej oraz służby operatora autostrady. Dla podróżujących kierowców, ruch w obydwu kierunkach był utrudniony.

zdj: PSP w Tczewie

Na A1 zboże rozsypało się na jezdnię

Zgłoszenie o kolizji wpłynęło do stanowiska kierowania komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej, w środę, 18 stycznia, ok. godz. 16.40. Służby ratunkowe zastały na miejscu przewrócony ciągnik siodłowy z naczepą, który przewoził zboże. Do zdarzenia doszło na autostradzie A1, pomiędzy Miejscem Obsługi Podróżnych w miejscowości Olsze a węzłem Pelplin. Jak wynika ze wstępnych informacji, na wysokości zjazdu na węźle Ropuchy pojazd uderzył w bariery, a następnie przewrócił się na bok, w wyniku czego przewożone na naczepie zboże rozsypało się na jezdnię. Jak przekazała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie, w zdarzeniu nikt nie został ranny.

zdj: PSP w Tczewie

Wypadek spowodował duże utrudnienia w ruchu. W kierunku Łodzi jazda odbywała się jednym pasem. W kierunku Gdańska zablokowane były dwa pasy, a pojazdy poruszały się pasem zjazdowym na węzeł w miejscowości Ropuchy. 

źródło: PSP w Tczewie

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x