niedziela, 11 kwietnia, 2021

Targi Ferma Online 2021

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Po raz pierwszy w Polsce odbyły się targi w wersji online – FERMA online 2021, których głównym organizatorem było DLG Agrofood. Zwiedzający mogli w trakcie działania platformy targowej (1-28 lutego), zapoznać się z ofertą 53 wystawców z kraju i zagranicy, którzy zaprezentowali 104 produkty i usługi dla hodowców bydła, świń i drobiu.

W tym czasie odnotowano 23 803 odsłony, a platformę odwiedziło 7590 unikalnych użytkowników. Odwiedzający mieli okazję, gościć na wirtualnych stoiskach firm za pośrednictwem sieci. Na dedykowanych podstronach mogli znaleźć opis działalności, a także dane kontaktowe, co pozwoliło na poznanie szczegółów dotyczących oferty. Z kolei dedykowane podstrony produktowe zawierały opisy, filmy, zdjęcia i katalogi produktów i usług oferowanych przez wystawców.

Przeniesienie targów do sieci nie spowodowało rezygnacji z konferencji, która zawsze towarzyszyła targom. Wydarzenie transmitowane „na żywo”(w dniach 19-20 lutego) zostało wypełnione prelekcjami specjalistów, którzy poruszyli najistotniejsze, a zarazem aktualne kwestie związane z hodowlą w naszym kraju. W trakcie 2-dniowej konferencji słuchacze wysłuchali 14 prelekcji i 3 paneli dyskusyjnych. Ich tematyka skupiła się wokół opłacalności hodowli, wpływu pandemii na produkcję, potencjale inwestycyjnym oraz zagrożeniach jakie niosą występujące choroby (ASF, ptasia grypa).

Organizatorzy liczą, że kolejna edycja FERMY, będzie mogła odbyć się już w tradycyjnej formie, a zaplanowano ją w dniach 18-20 lutego 2022, w halach EXPO i MOSiR w Łodzi.

-REKLAMA-
Avatar
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Ochłodzenie, ulewy, śnieżyce zaatakują południe i wschód Polski [POGODA]

Nad Rosją zrobiło się już bardzo ciepło, które zablokuje wędrówkę frontu chłodnego idącego znad Niemiec na wschód Europy- front utknie na południu i wschodzie...

Nowe wytyczne Ministerstwa i GIS

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi i Główny Inspektorat Sanitarny ogłosiły ścisłe wytyczne dla producentów rolnych zatrudniających cudzoziemców przy tegorocznych pracach sezonowych w związku z...

Bardzo ciepła i słoneczna niedziela [POGODA]

Front, który w ciągu dnia psuł pogodę od Warmii po Wielkopolskę i Ziemię Lubuską w nocy wycofa się nad Niemcy co się rzadko zdarza....

Śledź nas

21,689FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
7,320SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły