czwartek, 17 czerwca, 2021

Targi Ferma Online 2021

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Po raz pierwszy w Polsce odbyły się targi w wersji online – FERMA online 2021, których głównym organizatorem było DLG Agrofood. Zwiedzający mogli w trakcie działania platformy targowej (1-28 lutego), zapoznać się z ofertą 53 wystawców z kraju i zagranicy, którzy zaprezentowali 104 produkty i usługi dla hodowców bydła, świń i drobiu.

W tym czasie odnotowano 23 803 odsłony, a platformę odwiedziło 7590 unikalnych użytkowników. Odwiedzający mieli okazję, gościć na wirtualnych stoiskach firm za pośrednictwem sieci. Na dedykowanych podstronach mogli znaleźć opis działalności, a także dane kontaktowe, co pozwoliło na poznanie szczegółów dotyczących oferty. Z kolei dedykowane podstrony produktowe zawierały opisy, filmy, zdjęcia i katalogi produktów i usług oferowanych przez wystawców.

Przeniesienie targów do sieci nie spowodowało rezygnacji z konferencji, która zawsze towarzyszyła targom. Wydarzenie transmitowane „na żywo”(w dniach 19-20 lutego) zostało wypełnione prelekcjami specjalistów, którzy poruszyli najistotniejsze, a zarazem aktualne kwestie związane z hodowlą w naszym kraju. W trakcie 2-dniowej konferencji słuchacze wysłuchali 14 prelekcji i 3 paneli dyskusyjnych. Ich tematyka skupiła się wokół opłacalności hodowli, wpływu pandemii na produkcję, potencjale inwestycyjnym oraz zagrożeniach jakie niosą występujące choroby (ASF, ptasia grypa).

Organizatorzy liczą, że kolejna edycja FERMY, będzie mogła odbyć się już w tradycyjnej formie, a zaplanowano ją w dniach 18-20 lutego 2022, w halach EXPO i MOSiR w Łodzi.

-REKLAMA-
Avatar
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Koła Gospodyń Wiejskich. Senacka Komisja Rolnictwa za zmianami

Podczas wczorajszego (15 czerwca br.), posiedzenia Senatorowie z Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi zgłosili jedynie 4 poprawki o charakterze porządkowo-legislacyjnym do Ustawy o zmianie ustawy...

Nadeszła bessa. Stawki za zboże w dół

Spodziewany od kilku tygodni spadek notowań na rynku zbóż zawitał na światowe parkiety. Najnowszy raport USDA wpłynął na tendencje cenowe globalnych rynków zbóż. Prognozowana...

Polska Grupa Spożywcza. W senackich komisjach bez poprawek

Podczas wczorajszego (15 czerwca br.), posiedzenia senackie Komisje Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Gospodarki Narodowej i Innowacyjności bez poprawek przyjęły nowelizację ustawy o przekształceniach własnościowych w...

Śledź nas

22,324FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
7,780SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły