sobota, 27 lutego, 2021

Prasa BigBaler wyróżniona tytułem „Maszyny Roku 2020”

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Prasa BigBaler 1290 High Density marki New Holland wyróżniona na targach Agritechnica 2019 tytułem „Maszyny Roku 2020” w kategorii maszyn do zbioru paszy.

 

Prasa wielkogabarytowa BigBaler 1290 High Density marki New Holland została wyróżniony przez jury składające się z dziennikarzy z wiodących europejskich magazynów o tematyce rolniczej tytułem „Maszyny Roku 2020” w kategorii maszyn do zbioru. Nagroda została przyznana za innowacje techniczne i korzyści dla klientów, a wśród kryteriów oceny znalazły się nowatorskie funkcje, osiągi, wydajność, koszty eksploatacji, łatwość obsługi i komfort operatora.

Ta nagroda jest dowodem wysokiej jakości pras marki New Holland w okresie ponad 30 lat. Ponadto jest ona zasłużonym wyrazem uznania dla naszych pracowników w Centrum Prac Badawczo-Rozwojowych Maszyn Żniwnych w belgijskim Zedelgem oraz Centrum Konstrukcyjnym Grupy CNH Industrial za zaangażowanie przy stworzeniu i produkcji prasy BigBaler 1290 High Density, która jest obecnie najbardziej wydajną prasa kostkującą w branży – powiedział Carlo Lambro, Prezydent marki New Holland Agriculture.

 

Nowa prasa BigBaler 1290 High Density podnosi poprzeczkę w zakresie wydajności i komfortu oraz pozwala osiągnąć o 22% wyższy stopień zgniotu niż w tradycyjnych wielkogabarytowych prasach kostkujących, dzięki czemu znacznie wzrasta efektywność transportu i przeładunku bel. Unikatowa, opatentowana technologia wiązania węzłów Loop MasterTM pozwala osiągnąć najlepsze w klasie wyniki przy wiązaniu beli oraz chroni środowisko naturalne i paszę dzięki wyeliminowaniu ścinków sznurka. Nowy podbieracz MaxiSweep™ zapewnia szybkie podawanie materiału roślinnego, co pozwala zwiększyć wydajność. Unikatowy układ przeniesienia napędu umożliwia płynne uruchomienie, a dzięki temu zwiększa komfort operatora i zabezpiecza układ przeniesienia napędu ciągnika przed przeciążeniem. Krótka belka zaczepowa zapewnia operatorowi doskonałą widoczność oraz świetne możliwości manewrowe. Nowy intuicyjny interfejs użytkownika obsługiwany z poziomu monitora IntelliView™ IV jeszcze bardziej ułatwia podgląd parametrów maszyny. Wydajność i komfort prasy BigBaler 1290 High Density zwiększa szereg automatycznych funkcji, jak np. system IntelliCruise™ automatycznie regulujący prędkość jazdy ciągnika.

-REKLAMA-
Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Pochmurno i rześko [POGODA]

W nocy z soboty na niedzielę w całym kraju chmur ma przybywać, do wystąpienia o poranku całkowitego zachmurzenia na północy i w centrum kraju....

33 nowe odmiany zbóż w Krajowym Rejestrze

W Krajowym rejestrze przybywa odmian. W dniu 24 lutego 2021 roku odbyło się posiedzenie Komisji ds. rejestracji odmian roślin zbożowych. Ze względu na pandemię, posiedzenie odbyło...

Hodowcy norek pod drzwiami Ministra!

Niezaszczepieni lekarze pobierający próbki na obecność koronawirusa, brak jakichkolwiek rozmów z Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi Grzegorzem Pudą i widmo masowej likwidacji polskich hodowli...

Śledź nas

21,204FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,300SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły