środa, 27 października, 2021
spot_img

Powraca do nas cieplejsza aura [POGODA]

-REKLAMA-spot_img
-REKLAMA-spot_img

Najbliższa noc będzie znacznie cieplejsza od minionej. Z południowego zachodu zaczyna powoli płynąć do naszego kraju cieplejsze powietrze.

Nad ranem spodziewam się temperatury od -1 stopnia na Suwalszczyźnie, +1 stopnia na Mazurach i Podlasiu, +2/+3 stopnie od Podkarpacia po Lubelszczyznę, północne Mazowsze, Warmię i Kaszuby, +4 stopnie na południu, północy i w centrum. Najcieplej +6/+7 stopni na zachodzie kraju. W nocy nigdzie nie będzie już padać. Z racji słabszego wiatru nad ranem sporo mgieł powstanie na Warmii, Kaszubach, Kujawach, Mazowszu, Ziemi Łódzkiej, Kielecczyźnie, Małopolsce, Górnym Śląsku, Opolszczyźnie i wschodzie Wielkopolski.

Popołudnie zapowiada się suche, z dużą ilością chmur na północy i wschodzie kraju. Delikatne przejaśnienia możliwe będą na południu, zachodzie i w centrum. Lokalnie w dolinach rzek na środkowym wschodzie i na Warmii mgły zawisną do godzin południowych. Wiatr słabszy, ale nadal ze wschodu i południowego wschodu.

Temperatura podniesie się już do +3 stopni na wschodzie, +5 stopni od Podkarpacia po Mazowsze, Warmię, +7 stopni w centrum i na północy, do +8/+10 stopni na południu i zachodzie.

 

Łukasz Sieligowski 

-REKLAMA-spot_imgspot_img
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Śledź nas

23,796FaniLubię
595ObserwującyObserwuj
8,920SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły