czwartek, 17 czerwca, 2021

Jutro sporo słońca także na południu i wschodzie [POGODA]

-REKLAMA-
-REKLAMA-

W nocy na zachodzie, północy i w centrum sporo chmur, z których na Pomorzu Zachodnim, Kaszubach, Pomorzu Gdańskim miejscami popada nieduży deszcz. Pokropić może także na zachodzie i w centrum kraju. Na południu i wschodzie sucho i pogodnie.

Temperatura spadnie minimalnie do 7/9 stopni na południu i wschodzie, 10/11 stopni w centrum, do 12/14 stopni na zachodzie i północy oraz w regionach podgórskich.

Na północy opady zanikną zaraz po wschodzie słońca i do zachodu słońca nie ma już szans na opady deszczu. Sucho i sporo słońca także na południu i wschodzie. Front najbardziej zaznaczy się w pasie od Zielonej Góry po Kalisz, Poznań, Inowrocław, Kutno, Płońsk, Białystok i przed wieczorem dotrze do Gorzowa Wielkopolskiego, całe Kujawy, Mazury, Warmię. Opady tak naprawdę będą nieznaczne w ilości do około 6-8 mm w ciagu całej doby.

Wiatr powieje umiarkowanie i zacznie skręcać na kierunek zachodni.

Nocą z piątku na sobotę popada do 1-3 mm jeszcze na północy, 0-2 mm w centrum. Na wschodzie i w centrum popada jeszcze rano do 1-2 mm.

Natomiast w sobotę w ciagu dnia przelotne opady pojawią się miejscami na zachodzie i północy do 3 mm, na obszarze około 30%, co oznacza, że opadów będzie bardzo mało.

-REKLAMA-
Avatar
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Spłonął kurnik pod Bytomiem

W środę, 16 czerwca br., około godziny 13.00 dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Nowej Soli (woj. lubuskie), otrzymał zgłoszenie...

Czasowa rejestracja insektycydu MOSPILAN® 20 SP na mszyce w buraku cukrowym

Na mocy zezwolenia z dnia 27.05.2021 r. wydanego na wniosek Krajowego Związku Plantatorów Buraka Cukrowego przez MRiRW, MOSPILAN® 20 SP uzyskał czasową rejestrację do...

Koła Gospodyń Wiejskich. Senacka Komisja Rolnictwa za zmianami

Podczas wczorajszego (15 czerwca br.), posiedzenia Senatorowie z Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi zgłosili jedynie 4 poprawki o charakterze porządkowo-legislacyjnym do Ustawy o zmianie ustawy...

Śledź nas

22,324FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
7,780SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły