niedziela, 28 lutego, 2021

Dzień otwarty Dealera Deutz-Fahr

-REKLAMA-
-REKLAMA-

DZIEŃ OTWARTY DEALERA DEUTZ-FAHR – kluczowe elementy:

  • termin: 2 czerwca 2019
  • organizatorzy: Dealerzy DEUTZ-FAHR
  • zasięg: 29 punktów dealerskich na terenie całej Polska
  • cele: prezentacja nowości w ofercie, rodzinny piknik, nieformalne spotkania

DEUTZ-FAHR już po raz trzeci zaprasza na Dzień Otwarty Dealera, który odbędzie się 2 czerwca 2019, w godz. 10:00 – 14:00 na terenie całej Polski.

Wzorem ubiegłych lat Dealerzy DEUTZ-FAHR w atmosferze rodzinnego pikniku zaprezentują nowości oferty ciągników i kombajnów,  przedstawią specjalne promocje, bogaty wachlarz finansowań oraz usług wspierających klientów.

Tradycyjnie każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z wyjątkowych okazji, które będą obowiązywała tylko i wyłącznie w Dniu Otwartym, a których wymiar będzie można poznać tylko osobiście w siedzibie Dealerów biorących udział w akcji.

Niezmiennym celem przyświecającym organizacji Dnia Otwartego Dealera DEUTZ-FAHR jest stworzenie swobodnej atmosfery dobrej zabawy dla całych rodzin, aby w tym szczególnym dniu zapomnieć o trudach pracy i po prostu dobrze się bawić. W tym też celu dla małych uczestników wydarzenia przygotowane będą gry i konkursy oraz dedykowane miejsca zabaw.

DEUTZ-FAHR zaprasza!

 

-REKLAMA-
Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Pochmurno i rześko [POGODA]

W nocy z soboty na niedzielę w całym kraju chmur ma przybywać, do wystąpienia o poranku całkowitego zachmurzenia na północy i w centrum kraju....

33 nowe odmiany zbóż w Krajowym Rejestrze

W Krajowym rejestrze przybywa odmian. W dniu 24 lutego 2021 roku odbyło się posiedzenie Komisji ds. rejestracji odmian roślin zbożowych. Ze względu na pandemię, posiedzenie odbyło...

Hodowcy norek pod drzwiami Ministra!

Niezaszczepieni lekarze pobierający próbki na obecność koronawirusa, brak jakichkolwiek rozmów z Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi Grzegorzem Pudą i widmo masowej likwidacji polskich hodowli...

Śledź nas

21,206FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,300SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły