poniedziałek, 1 marca, 2021

Agro Profil pomaga poszkodowanym na Podkarpaciu

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Pod koniec czerwca na terenie Podkarpacia spadł ulewny deszcz, który spowodował lokalne podtopienia i zalania. O skali zniszczeń pisaliśmy TUTAJ.

Nawałnice przeszły przez kraj. Zalane pola! [ZDJĘCIA]

Ulewie towarzyszył silny wiatr i gwałtowne burze, które dodatkowo spotęgowały ogrom zniszczeń.

Wiele domostw i mieszkań zostało poważnie uszkodzonych.

Potężna ulewa i wszystko znalazło się pod wodą 😢😢😢😢Nie wyobrażalna tragedia na Podkarpaciu…Zdjęcia nadesłał Damian Strzelec.

Opublikowany przez Agro Profil Piątek, 26 czerwca 2020

Najwięcej szkód ponieśli mieszkańcy Gminy Tyczyn oraz Parafii Zabratówka, Błędowa Tyczyńska, Chmielnik, a także mieszkańcy Gminy Skołyszyn i Miasta Jasło.

Pomoc dla Podkarpacia

Nie jest nam obojętna krzywda jakiej doświadczyli mieszkańcy zalanych terenów dlatego postanowiliśmy przyłączyć się do akcji pomocowej, jaką zorganizowało Caritas Diecezji Rzeszowskiej.

W naszym sklepie internetowym dostępny jest E-book “Rzepak – Poznaj tajniki uprawy”. Za symboliczną kwotę 5 zł mogą Państwo nabyć publikację, która stanowi cegiełkę pomocową dla powodzian z Podkarpacia.

Całą kwotę ze sprzedaży przekażemy do Caritas Diecezji Rzeszowskiej, która 5 lipca organizuje zbiórkę do puszek dla najbardziej poszkodowanych podczas czerwcowych nawałnic.

Rzepak – Poznaj tajniki uprawy (e-book)

 

Dodatkowe wpłaty na pomoc dla poszkodowanych można dokonywać na nr konta:

Santander Bank 37 1090 1463 0000 0001 3173 5550

W tytule wpłaty POMOC DLA POWODZIAN

 

OFICJALNE WYDARZENIE ZBIÓRKI NA FACEBOOKU – UDOSTĘPNIJ 

-REKLAMA-
Avatar
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Nowe funkcje Operations Center

John Deere Operations Center zyskało nowy wygląd, charakter i nawigację, które sprawiają, że sama platforma jest łatwiejsza w obsłudze, a użytkownik ma poczucie większej spójności z najnowszą wersją...

Ile jest wart ciągnik John Deere po 5 latach?

Początek roku w sprzedaży nowych ciągników wygląda optymistycznie. Co skłania rolników do zakupów ciągników John Deere? Nowa maszyna – inwestycja na lata Początek roku w sprzedaży...

Shell wprowadza nowe środki smarne

Shell wprowadza na rynki europejskie portfolio neutralnych emisyjnie środków smarnych Shell ogłosił dziś, że będzie oferować klientom neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla oleje i...

Śledź nas

21,218FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,310SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły