poniedziałek, 30 stycznia, 2023

Znamy finalistę Gier Agronomicznych PROCAM!

-REKLAMA-spot_img

Pod Łodzią, 6 listopada odbył się uroczysty finał gier agronomicznych PROCAM. 

Jak to było?

Podczas tegorocznych zimowych konferencji PROCAM, uczestnicy brali udział w Grach Agronomicznych, gdzie rozwiązywali zadania i testy o agronomii. Z pierwszej tury zostało wyłonione 4 rolników, którzy wzięli udział w dalszej grze – zmierzyli się w Wielkim Finale. Tym razem uczestnicy musieli odpowiedzieć na pytania zamknięte jednokrotnego wyboru z ograniczonym czasem na zaznaczenie prawidłowej odpowiedzi.

Zacięta rywalizacja

Gra była bardzo zacięta, nie zbrakło ducha rywalizacji. Przekrój pytań był bardzo złożony i dotyczył wielu zagadnień z którymi zmierzamy się w uprawach zbóż i rzepaku. Finalistą został Pan Bartłomiej Łobocki rolnik z województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcy oraz wszystkim uczestnikom za udział w Finale Gier Agronomicznych PROCAM, stworzonych w ramach Instytutu Praktycznej Agronomii PROCAM. Działania instytutu prowadzone przez doradców z grupy wsparcia technicznego oraz zaproszonych ekspertów m.in. Rolnictwa, Ekonomii, Zarządzania.

źródło/fot. mat. prasowe procam

Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Śledź nas

24,041FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
16,800SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników