wtorek, 16 lipca, 2024
spot_img

Zmiany w sieci dealerskiej Horsch

spot_img

Z dniem pierwszego września nastąpiła zmiana w strukturze sieci dilerskiej firmy Horsch Polska na terenie woj. Dolnośląskiego. Teren działania dotychczasowego dealera firmy K&H sp. z o. o. przejęła firma AGROAS sp. z o.o. sp. k. Przedsiębiorstwo to przejmuje zadania związane ze sprzedażą maszyn Horsch oraz Horsch Leeb oraz ich serwisowaniem. Niemiecki producent maszyn pokłada duże nadzieje i ufa, iż firma AGROAS z równym zaangażowaniem i sukcesem będzie pracować na powierzonym terenie. Warto wspomnieć, że sieć dilerska Horsch w Polsce obejmuje 11 firm.

Razem z oddziałami jest to sieć dystrybucyjna obejmująca łącznie 27 punktów handlowych, zlokalizowanych na terenie całego kraju. Taka struktura pozwala na zoptymalizowanie kontaktu z klientami, zarówno pod względem doradztwa w zakupie, promocji i prezentacji polowych oraz w zakresie serwisowania i zaopatrzenia w części zamienne.

Krzysztof Grzeszczyk
Krzysztof Grzeszczyk
Redaktor Naczelny, technika. Posiadam własne gospodarstwo rolne o profilu roślinnym i zwierzęcym, pochodzę z rodziny rolniczej i całe życie związany jestem z rolnictwem.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x