czwartek, 13 czerwca, 2024
spot_img

XXV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym

spot_img

23 i 24 czerwca w Podlaskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego Szepietowo odbyła się, największa w regionie i jedna z największych w kraju, Wystawa Zwierząt Hodowlanych.

Wystawa organizowana jest zawsze w ostatnim tygodniu czerwca o czym doskonale pamiętają hodowcy bydła, bo jest to ich wielkie święto. Co roku zjeżdżają  do Szepietowa, prezentują swoje osiągnięcia, wymieniają się doświadczeniami, śledzą nowości. Poza XXV Regionalną Wystawą  Zwierząt Hodowlanych i Dniami z Doradztwem Rolniczym w tym roku PODR Szepietowo był również organizatorem X Ogólnopolskiej Wystawy Bydła Hodowlanego.

Chociaż pogoda, była zmienna,  nikt nie narzekał, bo spadł długo wyczekiwany deszcz. Bogatą ofertę prezentowały firmy z branży rolniczej między innymi nawozowe, paszowe, dystrybucyjne. Rozbudowany park maszynowy jak co roku cieszył się dużym zainteresowaniem rolników i ich małych następców.

24 czerwca gościem specjalnym był nowo wybrany Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski, poza tym Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jacek Bogucki oraz Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski. |MKR

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x