sobota, 24 lutego, 2024

Wywróciły się naczepy z burakami. Duże utrudnienia w ruchu

spot_img

Minionej nocy doszło do poważnego wypadku na drodze krajowej numer 92, w miejscowości Kopytów (powiat warszawski zachodni), co spowodowało znaczne trudności w ruchu drogowym. W nocy przewróciły się dwie naczepy wypełnione burakami, blokując całą szerokość jezdni.

Buraki na jezdni. Wywróciły się 2 naczepy

Zdarzenie miało miejsce w godzinach nocnych, kiedy to ciągnik rolniczy prowadzący dwie naczepy nagle stracił równowagę, co spowodowało przewrócenie obu przyczep. Na szczęście sam ciągnik pozostał na kołach, co zapobiegło potencjalnym większym szkodom.

Natychmiast po wypadku na miejscu interweniowała straż pożarna, która przyjęła wezwanie o godzinie 22.45. Dwa zastępy strażaków przystąpiły do działań, które polegały na zabezpieczeniu obszaru zdarzenia, oświetleniu terenu akcji oraz usunięciu przeszkody z jezdni.

Na szczęście w wyniku tego incydentu nie odnotowano żadnych osób poszkodowanych. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informowała, że sytuacja wróciła do normy dopiero w wczesnych godzinach porannych.

Drugi wypadek z rana. Droga nieprzejezdna przez wysypane jabłka

Nocny wypadek z udziałem naczep nie jest jedynym incydentem, który miał miejsce dzisiaj na Mazowszu. Wczesnym rankiem, w okolicach Kamiona pod Żyrardowem, doszło do kolizji trzech pojazdów, wśród których znajdowała się ciężarówka przewożąca jabłka. Owoce wysypały się na jezdnię, która teraz jest całkowicie nieprzejezdna.

W wyniku wypadku, jedna osoba odniosła obrażenia. Reporterka RMF FM przekazała, że wypadek miał miejsce w obszarze, gdzie krzyżują się droga wojewódzka numer 719 oraz droga krajowa numer 70. Skrzyżowanie na godzinę 11 rano, jest całkowicie zablokowane. Oczekuje się, że utrudnienia w ruchu potrwają przez co najmniej kilka godzin.

źródło: TVN24; rmffm

spot_img

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x