poniedziałek, 24 czerwca, 2024
spot_img

Wyścigi traktorów na lotnisku: Kujawsko-Pałuckie Wyścigi Traktorów 2023

spot_img

27 sierpnia na terenie lotniska w Inowrocławiu, dokładniej w Aeroklubie Kujawskim, odbędą się dożynki województwa kujawsko-pomorskiego. Jednym z najbardziej wyczekiwanych punktów programu będą wyścigi traktorów, które dotychczas odbywały się w miejscowości Wielowieś koło Pakości. Tegoroczna edycja wyścigów obiecuje niezapomniane widowisko dla wszystkich miłośników motorów i rywalizacji na torze.

wyscigi traktorów na lotnisku

Kujawsko-Pałuckie Wyścigi Traktorów 2023 zaskoczą nową kategorią Open!

“Wyścigi rozpoczną się o godzinie 13:00, a zakończenie oraz ceremonia wręczenia nagród i pucharów zaplanowano na godzinę 18:00. Będzie to już 12. odsłona Kujawsko-Pałuckich Wyścigów Traktorów” – informuje Marcin Nieznalski organizator wyścigów

Jedną z nowości w tegorocznej edycji będzie wprowadzenie kategorii Open dla ciągników niestandardowych, czyli tzw. pojazdów typu SAM. Będzie to doskonała okazja dla pasjonatów, którzy zbudowali swoje własne, unikalne maszyny, by zaprezentować je publiczności i sprawdzić ich umiejętności na torze wyścigowym. 

Od kultowych maszyn z przeszłości po rywalizację pań i najmłodszych!

Oprócz kategorii Open, w wyścigach wezmą udział również ciągniki klasyczne, takie jak Ursus C-330 i C-45. Dla fanów traktorów zabytkowych będzie to doskonała okazja, aby zobaczyć te kultowe maszyny w akcji i poczuć ducha przeszłości. Ponadto, w zależności od mocy, będą startować również ciągniki o mocy do 80 KM oraz powyżej 80 KM, tworząc różnorodność kategorii i zapewniając emocjonujące pojedynki na torze.

Nie zabraknie również rywalizacji wśród kobiet. Organizatorzy przygotowali specjalną kategorię dla pań, które również będą miały okazję udowodnić swoje umiejętności jako kierowczynie traktorów. Dodatkowym elementem wyścigów będą zmagania najmłodszych. Dzieci będą miały okazję wziąć udział w rywalizacji na kosiarkach i ciągnikach napędzanych pedałami. 

Przygotuj się na niezapomniane wrażenia

Wyścigi traktorów na lotnisku w Inowrocławiu obiecują niezapomniane wrażenia dla wszystkich uczestników i widzów. Zapraszamy więc wszystkich miłośników motorów i sportów motorowych do odwiedzenia lotniska w Inowrocławiu 27 sierpnia i wzięcia udziału w Kujawsko-Pałuckich Wyścigach Traktorów 2023.  To doskonała okazja, aby spędzić aktywnie czas z rodziną i przyjaciółmi, ciesząc się widowiskiem pełnym prędkości, rywalizacji i unikalnych maszyn.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x