środa, 24 lipca, 2024
spot_img

Wypadek 2 traktorów. Podczas wymijania zabrakło miejsca

spot_img

Tak było w przypadku kolizji 2 traktorów, które nie zmieściły się na drodze podczas wymijania. Skutkiem tego było zatamowanie ruchu na trasie Pępowo-Babkowice przez kilkadziesiąt minut.  

Do incydentu doszło 14 września, chwilę po południu. Na szosie pomiędzy Pępowem, a Babkowicami jechał ciągnik rolniczy z maszyną typu rozrzutnik. Podczas manewru wymijania się z innym ciągnikiem rolniczym, kierowca zjechał na prawe pobocze. Niestety nagle stracił panowanie nad kierownicą i wraz z przyczepą wywrócił na przydrożne pole. Jak poinformowała rzeczniczka prasowa KPP w Gostyniu. asp. sztab. Monika Curyk, kierowcy tego pojazdu nic się nie stało.

Fot. OSP Pępowo

Źródło: https://gostynska.pl/

Maria Chmal
Maria Chmal
Maria Chmal jest absolwentką ogrodnictwa na Uniwersytecie Przyrodniczym, specjalizującą się w content marketingu. Z pasją popularyzuje wiedzę na temat rolnictwa ekologicznego, ekonomii rynków oraz innowacji w produkcji żywności. Dzięki umiejętnemu wykorzystaniu narzędzi marketingowych, skutecznie zwiększa świadomość społeczną na temat znaczenia rolnictwa. Jej misją jest edukacja społeczeństwa w zakresie zrównoważonego rolnictwa oraz wspieranie inicjatyw na rzecz zdrowego i ekologicznego stylu życia.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x