czwartek, 25 lipca, 2024
spot_img

Wypadek z udziałem ciągnika i dwóch przyczep wypełnionych zbożem

spot_img

Jak informuje portal 24opole.pl, wczoraj około 16:30 pracownicy jednej z firm na ul. Opolskiej w Krapkowicach zgłosili o zdarzeniu losowym do jakiego doszło z udziałem ciągnika rolniczego i dwóch przyczep załadowanych zbożem. 

Jak ustalili policjanci z krapkowickiej drogówki, do wypadku doszło na drodze w kierunku Gwoździc, gdzie wyniku złamania mocowania łączącego ciągnik z wypełnionymi po brzegi przyczepami ze zbożem zdewastowały one ogrodzenie firmy. Nietrudno sobie wyobrazić co by się stało gdyby tam ktoś przejeżdżał lub przechodził. Na szczęście skończyło się tylko na strachu i na znacznych stratach materialnych: rozsypane kilkanaście ton zboża, uszkodzone przyczepy i ogrodzenie firmy.

wypadek-przyczepa-rolnicza

źródło/fot.: 24opole.pl 

 

https://agroprofil.pl/p/prenumerata-magazynu-agroprofil-12miesiecy/

Czy będzie zmiana terminu nawożenia azotem?

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników