sobota, 23 października, 2021
spot_img

W pogodzie zachodzić będą powolne zmiany [POGODA]

-REKLAMA-spot_img
-REKLAMA-spot_img

W nocy z północnego zachodu przemieszczać się będzie zwiększona strefa wilgoci, która do rana zatrzyma się w pasie od Podlasia po Mazowsze, Ziemię Łódzką i Dolny Śląsk. W tych regionach już jutro nad ranem pojawi się bardzo obfita rosa, miejscami pojawią się zamglenia. W kotlinach sudeckich również mgły. Obfita rosa pojawi się również na północy kraju- jednak tutaj w związku z przymrozkami wystąpi ona pod postacią szronu.

Temperatura spadnie do 0/+3 stopni na zachodzie, północy, wschodzie i południu, do +3/+7 stopni od Podlasia po Mazowsze, Łódzkie i Dolny Śląsk. Noc bezwietrzna.

W ciągu dnia będzie bardzo słonecznie. Na niebie pojawi się tylko kilka niegroźnych cumulusów. W całym kraju wiatr będzie bardzo słaby, w pasie od Podlasia po centrum i południe kraju będzie całkowicie bezwietrznie.

Temperatura podniesie się do 16-17 stopni w Zatoce Gdańskiej, 17-18 stopni na północy, w centrum i na wschodzie, do 18-21 stopni na pozostałym obszarze.

W czwartek wiatr się trochę nasili. Pojawi się nowy front chłodny. Na północy lokalnie przyniesie deszcz z chmury burzowej. Kolejna szansa na opad rysuje się w okolicy soboty na północy, niedzieli na pozostałym obszarze- bez rewelacji.

Łukasz Sieligowski 

-REKLAMA-spot_imgspot_img
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Śledź nas

[td_block_social_counter facebook="magazynrolniczy" style="style6 td-social-boxed" open_in_new_window="y" f_counters_font_family="394" f_network_font_family="891" f_counters_font_size="eyJhbGwiOiIxNCIsImxhbmRzY2FwZSI6IjEzIiwicG9ydHJhaXQiOiIxMiJ9" f_network_font_size="eyJhbGwiOiIxMyIsImxhbmRzY2FwZSI6IjExIiwicG9ydHJhaXQiOiI5In0=" counter_color="#ffffff" counter_color_h="#ffffff" network_color="#ffffff" network_color_h="#ffffff" tdc_css="eyJsYW5kc2NhcGUiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjMwIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9LCJsYW5kc2NhcGVfbWF4X3dpZHRoIjoxMTQwLCJsYW5kc2NhcGVfbWluX3dpZHRoIjoxMDE5LCJwb3J0cmFpdCI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMjAiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBvcnRyYWl0X21heF93aWR0aCI6MTAxOCwicG9ydHJhaXRfbWluX3dpZHRoIjo3NjgsInBob25lIjp7Im1hcmdpbi1ib3R0b20iOiI0MCIsImRpc3BsYXkiOiIifSwicGhvbmVfbWF4X3dpZHRoIjo3NjcsImFsbCI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiNDAiLCJkaXNwbGF5IjoiIn19" twitter="AgroProfil" youtube="channel/UC_ihWVO4q56jp1TByKKa0yQ"]

Ostatnie artykuły