czwartek, 18 lipca, 2024
spot_img

W niektórych regionach noc powinna być sucha, z licznymi przejaśnieniami [POGODA]

spot_img

W nocy na południu i wschodzie powinno być sucho z licznymi przejaśnieniami. Temperatura spadnie w tych regionach do -3/0 stopni. W centrum i na zachodzie możliwe będą punktowe przelotne opady śniegu- do 1 mm. Znacznie większe opady śniegu pojawią się na północy, na wybrzeży lokalnie może spaść do 3-7 mm wody- być może na wzniesieniach ponownie na chwilę spadnie 2-4 cm śniegu. Temperatura w tych regionach zatrzyma się na 0 st na wzniesieniach i 2-4 stopniach na płaskich nizinach.

Wiatr umiarkowany, na wybrzeżu bardzo silny w porywach do 95 km/h.

W ciągu dnia na południu nadal sucho z dużą ilością rozpogodzeń. Na pozostałym obszarze nieliczne przelotne opady śniegu, które na północy mogą przybierać formę burz śnieżnych i gradowych. Lokalnie między Darłowem a Puckiem może napadać kolejne 10-15 mm wody. Pomiędzy opadami również pojawi się słońce.

Temperatura popołudniu sięgnie 3 stopni na wschodzie i północy, do 6-7 stopni na południu i zachodzie.

Wiatr umiarkowany, na wybrzeżu nadal silny w porywach do 75 km/h.

 

Łukasz Sieligowski 

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników