wtorek, 18 czerwca, 2024
spot_img

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu zaprasza!

spot_img

Już 19 marca 2021 r. Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu zaprasza do udziału w Wirtualnych Dniach Otwartych.

Podczas spotkania kandydaci będą mogli dowiedzieć się wszystkiego o oferowanych kierunkach studiów i zasadach rekrutacji. Przybliżone będzie działanie kół i organizacji uczelnianych, które umożliwiają studentom rozwijanie się w wolnym czasie.

Dodatkowo odbędą się spotkania z jednostkami, które wspierają studentów w budowaniu zawodowej kariery już w czasie studiów. Dowiedzieć się będzie można także, jak zdobywać doświadczenie podczas wyjazdów zagranicznych.

Ochrona środowiska, odnawialne źródła energii, zrządzanie danymi i sztuczną inteligencją w celu usprawnienia procesów produkcyjnych – to nasza przyszłość. Mieszkańcy będą potrzebowali inteligentnie zaprojektowanych miast, dostępu do zdrowego jedzenia oraz umiejętnego korzystania z zasobów naturalnych, które są źródłem dobrostanu psychicznego.

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x