środa, 29 maja, 2024
spot_imgspot_img

TRiLiada po przerwie wraca w tradycyjnej formie

spot_img

Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Rolniczej działające przy Katedrze Inżynierii Biosystemów Wydziału Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu od wielu lat jest organizatorem wydarzenia noszącego nazwę TRiLiada.

Tegoroczna edycja odbędzie się 26 maja, a jej hasłem przewodnim jest „Bezpieczeństwo żywnościowe, czyli rozwiązania inżynierii rolniczej optymalizujące wielość produkcji i jej koszty”.

Co ciekawe, mimo że wydarzenie to będzie odbywać się w formie stacjonarnej w Katedrze Inżynierii Biosystemów, prowadzona będzie również transmisja online, po to, by w wydarzeniu mogło uczestniczyć jak największe grono osób. 

Organizatorzy szczególnie zapraszają do czynnego udziału w TRiLiadzie przede wszystkim studentów kierunków studiów: Inżynieria rolnicza, Rolnictwo i Inżynieria mechatroniczna wszystkich uniwersytetów. Ponadto zaproszenie kierowane jest do nauczycieli oraz uczniów techników mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz wszystkich pasjonatów nowoczesnej techniki rolniczej.

Wystawa maszyn podczas TRILiady
Wystawa maszyn podczas TRILiady

Jak zawsze, częścią wydarzenia będzie rozegranie konkursów dla wcześniej zarejestrowanych zespołów studenckich i uczniowskich o Puchar TRiLiady dla uczestników stacjonarnych oraz o Cyfrowy Puchar TRiLiady dla uczestników online. W czasie konkursu uczestnicy będą odpowiadać na pytania przygotowane przez prelegentów, a w drugim etapie staną do konkurencji zręcznościowych. Dla uczestników biorących udział w formie online, przygotowany zostanie quiz internetowy. Zwycięskie zespoły mogą liczyć na nagrody ufundowane przez prelegentów.

Od 17 maja na Facebook’owym koncie SKNIR – Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Rolniczej (https://www.facebook.com/SKNIRUPP/) udostępnione zostaną: szczegółowy program TRiLiady, regulaminy konkursów o Puchar TRiLiady oraz linki do formularzy pozwalających na rejestrację uczestników wydarzenia oraz zespołów startujących w konkursach.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x