środa, 17 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Tragiczna wywrotka ciągnika rolniczego w Odrzechowej: mężczyzna został uwięziony w kabinie

spot_img

W minioną środę, tj. 15 lutego, w Odrzechowej koło Sanoku doszło do tragicznego wypadku z udziałem ciągnika rolniczego. Trzy osoby podróżowały pojazdem, lecz tylko dwóm udało się wyjść z dachowania o własnych siłach. Konieczna była interwencja Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

zdj: OSP Odrzechowa

Wywrotka ciągnika rolniczego. Dwaj mężczyźni wydostali się o własnych siłach

Zdarzenie miało miejsce około godziny 18:00. Ciągnik rolniczy, którym podróżowało trzech mężczyzn, wywrócił się na skutek najprawdopodobniej manewru skrętu. W momencie wywrotki wszyscy znajdowali się w kabinie ciągnika.

Dwie osoby zdołały opuścić ciągnik na własną rękę, niestety trzeci mężczyzna został uwięziony w kabinie pojazdu. Z powodu poważnych obrażeń ciała, którego doznał w wyniku wypadku, konieczne było wezwanie na miejsce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych i rozpieraków, aby uwolnić zakleszczonego mężczyznę. Dzięki ich zaangażowaniu, poszkodowany został przekazany załodze karetki pogotowia, która przetransportowała go do jednego ze szpitali.

zdj: OSP Odrzechowa

Wszelkie okoliczności wypadku są obecnie wyjaśniane przez policję z Sanoku. Obecnie nie jest znany stan zdrowia poszkodowanego oraz przyczyny wypadku.

źródło: OSP Odrzechowa

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x