niedziela, 14 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

New Holland w koszulce lidera Giro d’italia

spot_img

Podczas odbywających się w Weronie targów Fieragricola autoryzowany dealer marki New Holland zaprezentował ciągnik T5.140 Dynamic Command. Nie było by w tym absolutnie nic dziwnego, gdyby nie wyjątkowa kolorystyka „magilia rosa”.

Okleina ma nawiązywać do koszulki lidera kolarskiego święta, które to zakończy się właśnie w Weronie. Ponadto przebędzie on trasę 105. edycji wyścigu kolarskiego Giro d’Italia, dołączając do fanów kolarstwa na każdym etapie i robiąc postoje na spotkania z miejscowymi fanami w regionach rolniczych.

 „Nasz ciągnik w kolorystyce nawiązującej do koszulki lidera wyścigu będzie głównym punktem bogatego programu licznych eventów organizowanych w ciągu roku, przybliżającego w najbliższych miesiącach emocje i pasję towarzyszące Giro d’Italia fanom sportu i kolarstwa. – Jest to fantastyczny sposób na uczczenie wartości przyświecających Giro d’Italia, marce New Holland i rolnictwu – zrównoważonego rozwoju, innowacji, zaangażowania i pasji, które przyświecają wszystkim naszym działaniom”.- stwierdza Carlo Lambro, Prezydent New Holland

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x