środa, 17 lipca, 2024
spot_img

Ładowarki Ostler na Bednarach

spot_img

Tegoroczne targi Agro Show będą okazją do premierowej prezentacji m.in. ładowarek przegubowych marki Ostler. Wydarzenie będzie miało miejsce 20 września, w czwartek, w samo południe na stoisku 256.

Ładowarka Ostler

Marka Ostler – 20 lat na rynku

20-lecie Agro Show pokrywa się z jubileuszem 20-lecia obecności marki Ostler na rynku europejskim. Począwszy od września br. ładowarki te będą dostępne również w Polsce, a ich wyłącznym dystrybutorem będzie spółka Aureus Agro, która sprzedaje także ładowarki Striegel.

Ładowarki Ostler z rozszerzaną przednią osią

Niedostępne dotychczas w naszym kraju ładowarki Ostler niosą ze sobą szereg ciekawych rozwiązań. Jako jedyne na rodzimym rynku posiadają hydraulicznie rozszerzaną oś przednią w trakcie jazdy. Funkcja ta zwiększa stabilność pojazdu i zapobiega wywrotkom. Zakres rozstawu kół przednich to od 1,20 do 1,87 m. Ciekawostką jest również zastosowanie tylnej osi wahliwej, która oferuje znacznie lepszy komfort.

Maszyna posiada odwrócony maszt teleskopu, w którym to ramię wysuwa się z prowadnicy, a nie odwrotnie. Ma to zapewnić większą żywotność ładowarki, gdyż do środka nie dostaje się brud, a parametry nośności są lepsze. Zdaniem dystrybutora maszyna świetnie sprawdzi się nie tylko w rolnictwie, ale także w budownictwie czy usługach komunalnych, ponieważ umożliwia współpracę ze sporym wachlarzem osprzętu roboczego.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x