środa, 4 października, 2023

XXXII Krajowa Wystawa Rolnicza w Częstochowie

spot_imgspot_img

Zapraszamy na spotkanie z branżą rolniczą i kulturą ludową do Częstochowy 2 i 3 września. Swoje oferty produkcyjne, handlowe i usługowe zaprezentuje ponad 400 firm i instytucji rolniczych z całego kraju. 

Wystawa to nie tylko ekspozycje, ale również dobra okazja do podnoszenia swojej wiedzy, wymiany doświadczeń i integracji całego środowiska rolniczego. Ponadto rolnikom, będą doradzali pracownicy oraz eksperci z MRiRW, ARiMR, KOWR, CDR, KRUS, KRIR, a także ŚODR w Częstochowie.

Szczególnym zainteresowaniem podczas KWR cieszy się Wystawa Maszyn i Narzędzi Rolniczych. Znani producenci maszyn i urządzeń rolniczych informują, jak kompleksowo  wyposażyć swoje gospodarstwa w najnowocześniejszy sprzęt.

Czekają na was:

– Krajowa Wystawa Rolnicza i blisko 500 wystawców, kompetentni doradcy, nowoczesne maszyny, najnowsze technologie produkcji

– Regionalna Wystawa Bydła Mięsnego (podsumowanie, wyłonienie zwycięzców oraz wręczenie pucharów – ring główny w niedzielę).

– Ogólnopolskie Dożynki Jasnogórskie i dziękczynienie za plony

Źródło: materiał prasowy

spot_imgspot_img
Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x