poniedziałek, 24 czerwca, 2024
spot_img

XXXII Krajowa Wystawa Rolnicza w Częstochowie

spot_img

Zapraszamy na spotkanie z branżą rolniczą i kulturą ludową do Częstochowy 2 i 3 września. Swoje oferty produkcyjne, handlowe i usługowe zaprezentuje ponad 400 firm i instytucji rolniczych z całego kraju. 

Wystawa to nie tylko ekspozycje, ale również dobra okazja do podnoszenia swojej wiedzy, wymiany doświadczeń i integracji całego środowiska rolniczego. Ponadto rolnikom, będą doradzali pracownicy oraz eksperci z MRiRW, ARiMR, KOWR, CDR, KRUS, KRIR, a także ŚODR w Częstochowie.

Szczególnym zainteresowaniem podczas KWR cieszy się Wystawa Maszyn i Narzędzi Rolniczych. Znani producenci maszyn i urządzeń rolniczych informują, jak kompleksowo  wyposażyć swoje gospodarstwa w najnowocześniejszy sprzęt.

Czekają na was:

– Krajowa Wystawa Rolnicza i blisko 500 wystawców, kompetentni doradcy, nowoczesne maszyny, najnowsze technologie produkcji

– Regionalna Wystawa Bydła Mięsnego (podsumowanie, wyłonienie zwycięzców oraz wręczenie pucharów – ring główny w niedzielę).

– Ogólnopolskie Dożynki Jasnogórskie i dziękczynienie za plony

Źródło: materiał prasowy

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x