środa, 17 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Pola Klasy S Kukurydza 2022 z firmą Syngenta – program i lokalizacje spotkań

spot_img

Wzorem ubiegłych lat, Syngenta zaprasza wszystkich zainteresowanych uprawą kukurydzy na spotkania z cyklu Pola Klasy S Kukurydza. Tegoroczne spotkania kukurydziane odbędą się w aż 5 lokalizacjach.

Cykl spotkań Pola Klasy S Kukurydza organizowanych przez firmę Syngenta stanowią idealną możliwość zapoznania się z ofertą odmianową kukurydzy z katalogu Syngenta. W tym roku na odwiedzających czeka spora ilość nowości przygotowanych na sezon 2022/2023.

Lokalizacje spotkań Pola Klasy S Kukurydza 2022:

  • 20 września – Rolniczy Zakład Doświadczalny IOR PIB, Winna Góra k. Miłosława, woj. wielkopolskie
  • 22 września – HZiNR Polanowice Sp. z o.o, Polanowice, woj. kujawsko-pomorskie
  • 27 września – Farma Redło Sp. z o.o., Redło k. Nowogardu, woj. zachodniopomorskie
  • 29 września – Gospodarstwo Rolne Kazimierz i Paweł Iwaszko, Chełchy k. Ełku, woj. warmińsko-mazurskie
  • 4 października – Gospodarstwo Rolne Marcin Suszek, Klimusin k. Piasków, woj. lubelskie

Program Pola Klasy S Kukurydza 2022

W tym roku Syngenta szczególną uwagę poświęci odmianom kukurydzy w typie dent wraz z nowościami na nadchodzący sezon. Zaprezentowana kolekcja z pewnością pozwoli na dobranie odmiany na każde, nawet najtrudniejsze warunki. Firma zaprezentuje także innowacyjny projekt MaxiMaize – specjalnie wyselekcjonowaną mieszaninę najlepszych odmian kukurydzy z programu hodowlanego Powercell. MaxiMaize jest obecny na rynku już drugi sezon i cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów.

Na pokazach nie zabraknie również informacji o tym, jak dopasować ochronę herbicydową kukurydzy do warunków pogodowych oraz o pierwszym w ofercie Syngenty biostymulatorze Quantis™, który skutecznie chroni uprawę przed stresem suszy. Dowiemy się także, dlaczego tak ważne jest właściwe zaprawianie nasion kukurydzy i poznamy strategię zaprawiania Syngenty, ujętą w programy Elevation i Elevation Plus. Osoby interesujące się rolnictwem cyfrowym będą mogły odwiedzić stanowisko poświęcone platformie CropWise. CropWise to nowoczesne narzędzie pozwalające na wygodne i efektywne zarządzanie gospodarstwem. We wszystkich lokalizacjach będzie można zapoznać się także z nowym systemem do napełniania opryskiwaczy, easyconnect.

Zarejestruj swój udział

Udział w spotkaniach polowych wymaga rejestracji na stronie www.syngenta.pl. Pokazy rozpoczynają się o godzinie 10:00.

info: mat. prasowe Syngenta

Bernadetta Ryńska
Bernadetta Ryńska
Rolnik z pasji i wykształcenia, doświadczenie czerpie prowadząc rodzinne gospodarstwo. Zainteresowania: hodowla roślin, nasiennictwo, innowacje w rolnictwie.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x