niedziela, 26 maja, 2024
spot_imgspot_img

Szkolenia dla KGW. Zgłoszenia tylko do jutra!

spot_img

Jeżeli ciekawi Cię znaczenie produktów lokalnych i tradycyjnych, funkcjonowanie krajowych i unijnych systemów jakości żywności czy dziedzictwa kulinarnego, to wydarzenie jest dla Ciebie. To nie wszystko, podczas szkolenia poruszane będą również tematy tworzenia partnerstw z innymi organizacjami z sektora publicznego, prywatnego i pozarządowego oraz możliwych źródeł finansowania swojej działalności. Nie czekaj – zgłoś się!

Dla kogo ?

Seminaria skierowane są z myślą o przedstawicielkach Kół Gospodyń Wiejskich (KGW) z dziewięciu województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, podkarpackiego, lubelskiego, podlaskiego, dolnośląskiego, śląskiego i łódzkiego. W szkoleniu mogą wziąć udział maksymalnie dwie osoby z jednego koła a kwalifikacja do szkolenia odbywa się na podstawie oceny dotychczasowej działalności KGW, w tym udziału i osiągnięć w konkursach na najlepszy produkt tradycyjny i regionalny. Dodatkowo brana jest pod uwagę przesłaną receptury na danie regionalne.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Nabór potrwa do 25 września. Więcej informacji, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy, dostępne są na stronie: www.efrwp.pl

Maria Chmal
źródlo: https://www.efrwp.pl/

Zdjęcie: Pixels

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x