czwartek, 25 lipca, 2024
spot_img

Sobota trochę chłodniejsza [POGODA]

spot_img

Wieczorem nad zachodnie dzielnice naszego kraju wkroczy front chłodny z silniejszymi, ale lokalnymi przelotnymi opadami deszczu, które w nocy występować będą w całym kraju. Tym razem nie popada wszędzie. Szczęśliwcy mogą liczyć na 4 mm deszczu.

Temperatura nad ranem  będzie bardzo wyrównana na poziomie 3-5 stopni. Wiatr powieje umiarkowanie.

Po przejściu frontu chłodnego temperatury spadną, szczególnie na zachodzie i północy kraju. Najchłodniej w południe będzie na Suwalszczyźnie +2/+3 stopnie. Na wschodzie i Kaszubach około +4 stopni. Na zachodzie i w centrum +6 stopni. Najcieplej między Krakowem, Opolem, Wrocławiem +7/8 stopni.

Przelotne opady możliwe będą na południu, zachodzie i wschodzie. Nie popada jednak wszędzie.

Sucho z licznymi przejaśnieniami na północy i w centrum kraju.

Wiatr umiarkowany z północnego zachodu.

 

Łukasz Sieligowski

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników