sobota, 24 lutego, 2024

Ruszyła nowa akcja ,,Osadkowski POMAGA’’

spot_img

Od 25. maja ruszyła akcja społeczna Osadkowski POMAGA – zgłoś się po dotację na własną akcję! Jest to akcja organizowana przez firmę Oadkowski SA, dzięki której można wesprzeć inicjatywy na rzecz społeczności z terenów wiejskich i małych miejscowości. Dla 10 najlepszych projektów przyznane zostaną granty na łączną sumę 23 000 zł.

Dla kogo ta akcja?

Organizatorzy chcą zaprosić do akcji przede wszystkim aktywne osoby w Polsce, które mają chęci do działania i tworzenia pomysłów oraz chcą zrobić coś dobrego, na rzecz lokalnych społeczności. Akcja ma na celu polepszyć jakość życia mieszkańców wsi i miasteczek i organizatorzy liczą, że przyczynią się do tego przede wszystkim organizacje społeczne, spółdzielnie socjalne, kluby sportowe czy tez stowarzyszenia i instytucje publiczne.

Termin składania projektów

Wszystkie swoje pomysły na działania można zgłaszać do 31.07.2018 roku za pomocą wniosku, który jest dostępny na stronie organizatora. Projekty mogą dotyczyć środowiska przyrodniczego, przestrzeni publicznej, promocji aktywnego stylu życia i zdrowia, jakości życia mieszkańców oraz edukacji. Ze wszystkich pomysłów, które będą zgłoszone komisja złożona z pracowników Osadkowski SA wybierze 10 najlepszych, które przejdą do kolejnego etapu- otwartego głosowania na fanpage firmy na facebook’u. Cała 10. wybranych projektów zostanie nagrodzona, ale to właśnie liczba głosów zadecyduje o wysokości przyznanego grantu (10 000zł, 5 000zł czy 1000zł). Wyniki zostaną ogłoszone 1.10.2018roku.

 

Wszelkie szczegóły dotyczące akcji znajdują się na stronie: https://osadkowski.pl/pl/osadkowskipomaga

 

spot_img
Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników