sobota, 23 października, 2021
spot_img

ROLTECHNIKA i Wystawa Maszyn Rolniczych [22 i 23 sierpnia]

-REKLAMA-spot_img
-REKLAMA-spot_img

Wyścigi Traktorów, Pokazy Polowe, Odpalanie Bombaja, Korowód Starych Ciągników, Tractor Pulling (zawody motorowe dla ciągników z obciążeniem – przyp. red.) i wystawa Maszyn i Urządzeń Rolniczych – to tylko niektóre z wielu atrakcji, jakie czekają na uczestników i widzów XIX Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka i ROLTECHNIKI. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach: 22 i 23 sierpnia br. w Wilkowicach koło wielkopolskiego Leszna.

Urok tradycji z mocą przyszłości!

Festiwal to wyjątkowe połączenie uroku zabytkowych  rolniczych perełek z mocą i możliwościami maszyn i  urządzeń najnowszej generacji. To także niepowtarzalna okazja do zapoznania się z bogatą ofertą branżowych liderów i z technologicznymi nowinkami.

Wielka gratka dla kolekcjonerów

Wystawie rolniczej ROLTECHNIKA towarzyszyć będzie Ogólnopolski Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka, czyli największy w Polsce zlot miłośników i kolekcjonerów starego sprzętu rolniczego. Dodajmy, że pierwszy festiwal odbył się w 2002 roku. Od tego czasu wydarzenie dynamicznie się rozwija, pokazując jak ogromny jest jego wpływ na popularyzację wiedzy na temat zabytkowych maszyn i urządzeń rolniczych. Festiwal walnie się też przyczynił do rozwoju mody na odnajdywanie, rekonstrukcję i kolekcjonowanie zabytkowych maszyn rolniczych.

Oj będzie się działo!

Organizatorzy wystawy i festiwalu przygotowali również  szereg dodatkowych atrakcji, które pozwolą miło spędzić czas z całą rodziną. Nie zabraknie także strefy gastronomicznej, a w niej tradycyjnie: grochówka, bigos i grill.

W programie imprez między innymi:

– Ekspozycja wystawców z branży rolnicze

– Parada starych maszyn i ciągników

– Tractor Pulling

– Odpalanie Bombaja

– Wyścigi Traktorów

Bilety do 4 stref

Jak informują organizatorzy ROLTECHNIKI i Festiwalu: bilety można kupić w cenie 8 PLN. Natomiast dla dzieci do lat 7 przewidziano wstęp bezpłatny.
Bilety można nabyć za pośrednictwem strony: ToBilet.pl – https://tobilet.pl/roltechnika-i-xix-festiwal-starych-ciagnikow-i-maszyn-rolniczych-im-jerzego-samelczaka.html

Ważne też by wiedzieć, że kupując bilet na XIX Ogólnopolski Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka oraz Wystawę Rolniczą ROLTECHNIKA zyskamy możliwość wstępu do czterech niezwykłych stref:

  1. Wystawy zabytkowych maszyn rolniczych
  2. ROLTECHNIKI
  3. Stoisk handlowych
  4. Gastronomii

Współorganizatorami wydarzeń w Wilkowicach są m.in.: Grupa MTP, Firma ROLTECHNIKA, Gmina Lipno i portale internetowe: traktorimaszyna.pl oraz retrotraktor.pl


Tekst przygotował: Robert Gorczyński
Źródło: Grupa MTP.

-REKLAMA-spot_imgspot_img
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Śledź nas

[td_block_social_counter facebook="magazynrolniczy" style="style6 td-social-boxed" open_in_new_window="y" f_counters_font_family="394" f_network_font_family="891" f_counters_font_size="eyJhbGwiOiIxNCIsImxhbmRzY2FwZSI6IjEzIiwicG9ydHJhaXQiOiIxMiJ9" f_network_font_size="eyJhbGwiOiIxMyIsImxhbmRzY2FwZSI6IjExIiwicG9ydHJhaXQiOiI5In0=" counter_color="#ffffff" counter_color_h="#ffffff" network_color="#ffffff" network_color_h="#ffffff" tdc_css="eyJsYW5kc2NhcGUiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjMwIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9LCJsYW5kc2NhcGVfbWF4X3dpZHRoIjoxMTQwLCJsYW5kc2NhcGVfbWluX3dpZHRoIjoxMDE5LCJwb3J0cmFpdCI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMjAiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBvcnRyYWl0X21heF93aWR0aCI6MTAxOCwicG9ydHJhaXRfbWluX3dpZHRoIjo3NjgsInBob25lIjp7Im1hcmdpbi1ib3R0b20iOiI0MCIsImRpc3BsYXkiOiIifSwicGhvbmVfbWF4X3dpZHRoIjo3NjcsImFsbCI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiNDAiLCJkaXNwbGF5IjoiIn19" twitter="AgroProfil" youtube="channel/UC_ihWVO4q56jp1TByKKa0yQ"]

Ostatnie artykuły