czwartek, 13 czerwca, 2024
spot_img

Rolnik postrzelony w pobliżu policyjnej strzelnicy! Trwa śledztwo

spot_img

Mężczyzna, pracujący w polu, został ranny od strzału w pobliżu policyjnej strzelnicy. Organizacje policyjne i prokuratura w Stargardzie, w zachodniopomorskim, prowadzą śledztwo w celu wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia. Dziennikarz z RMF FM przekazał, że ranny rolnik został przewieziony do szpitala.

Kula trafiła rolnika, który pracował na polu

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie wynajęli strzelnicę w Chlebowie (powiat stargardzki, województwo zachodniopomorskie) na regularne szkolenia strzeleckie. Po zakończeniu jednego z planowych ćwiczeń, we wtorek, ranny został mężczyzna, który pracował w polu. Jak możemy przeczytać na portalu RMF FM: “Wiele wskazuje na to, że trafił go pocisk wystrzelony z tego obiektu, choć – jak usłyszał reporter portalu – rolnik znajdował się w dużej odległości od strzelnicy.”

Obecnie prowadzone jest dochodzenie w celu ustalenia, czy którykolwiek z funkcjonariuszy korzystał z broni po zakończeniu zajęć strzeleckich. W tym kontekście zlecono przeprowadzenie badań balistycznych. Wszyscy uczestnicy szkolenia są przesłuchiwani, a ponadto przeprowadzono kontrole stanu trzeźwości kursantów. Sprawa jest obecnie rozpatrywana przez Prokuraturę Rejonową w Stargardzie oraz wydział kontroli Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

źródło: rmf fm

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x