piątek, 1 grudnia, 2023
spot_img

Regionalne Targi Rolnicze w Gołaszynie

W dniach 19-20.05.2018 r. w Powiatowym Zespole Doradztwa Rolniczego w powiecie rawickim z siedzibą w Gołaszynie odbędą się po raz jedenasty Regionalne Targi Rolnicze Gołaszyn – Wiosna 2018. Organizatorami Wystawy są Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu, Wielkopolska Izba Rolnicza w Poznaniu, Gmina Bojanowo, Starostwo Powiatowe w Rawiczu oraz Rawickie Stowarzyszenie Hodowców Gołębi Rasowych, Drobiu Ozdobnego i Drobnego Inwentarza.
Na targi zaproszone zostały firmy z branży maszynowej, paszowej, nawozowej, firmy zajmujące się produkcją i dystrybucją środków ochrony roślin, rozprowadzające materiał siewny oraz zawsze licznie przybywające do nas firmy ogrodnicze.
Wielkopolski Ośrodek zaprasza do odwiedzenia Targów, a przy okazji do zapoznania się z działającą na naszych terenach stacją meteorologiczną. Bardzo chętnie pochwalimy się także poletkami demonstracyjnymi. Do obejrzenia będzie kilkadziesiąt poletek z odmianami zbóż jarych i ozimych oraz rzepaku ozimego. . W czasie wystawy rolniczej nastąpi rozstrzygnięcie etapu regionalnego XVI edycji Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”, którego organizatorem jest Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Po raz piąty Targom towarzyszyć będzie wystawa gołębi, kur, papug i królików.
Targom, jak zawsze, towarzyszyć będą liczne atrakcje o charakterze rozrywkowym m.in. występy artystyczne zespołów folklorystycznych (Gołaszyniacy, Moraczewo), zespołów dziecięcych i młodzieżowych, zespołów DISCO POLO.
Serdecznie zapraszamy firmy do skorzystania z oferty. Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo pod numerami telefonów: 65 5456 463, 723 678 062 oraz na stronie internetowej Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego www.wodr.poznan.pl
Zapraszamy do miłego spędzenia czasu w Gołaszynie (sobota 19 maja od 10:00 do 24:00, niedziela 20 maja od 9:00 do 17:00).

Ryszard Bijak
Komisarz Wystawy

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x