sobota, 2 grudnia, 2023
spot_img

Przed nami piękna słoneczna aura w sam raz na żniwa [06.08.2020][POGODA]

Nocą z środy na czwartek temperatura będzie wyższa niż minionej nocy. Najniższe temperatury spodziewane od Podlasia po Warmię i Mazur oraz Kujawy- tutaj około 13/14 stopni. Na południu, wschodzie i zachodzie słupki rtęci o poranku obniżą się do 15/16 stopni. Bardzo ciepła noc zapowiada się na wybrzeżu, gdzie słupki rtęci nie spadną poniżej 18/19 stopni. Noc w całym kraju zapowiada się z bezchmurnym niebem.

Od samego rana na niebie całego kraju dominować ma słońce. W wielu regionach od rana do wieczora niebo bezchmurne, bez ani jednej chmurki. Oprócz błękitnego nieba będzie bardzo ciepło. Najwyższe temperatury zostaną osiągnięte od Kozienic po Sandomierz, Rzeszów, Przemyśl, Tarnów- tutaj lokalnie temperatura osiągnie 31 stopni Celsjusza. Najchłodniej na północy Mazur, gdzie temperatura sięgnie 23/24 stopni.

Wiatr powieje słabo, miejscami będzie zupełnie bezwietrznie. Na polach uprawnych występować będą liczne zjawiska Dust Devil- tak zwanych wirów powietrza unoszące słomę, kurz i inne lekkie rzeczy w powietrze.

 

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników