czwartek, 21 października, 2021
spot_img

Przed nami piękna słoneczna aura w sam raz na żniwa [06.08.2020][POGODA]

-REKLAMA-spot_img
-REKLAMA-spot_img

Nocą z środy na czwartek temperatura będzie wyższa niż minionej nocy. Najniższe temperatury spodziewane od Podlasia po Warmię i Mazur oraz Kujawy- tutaj około 13/14 stopni. Na południu, wschodzie i zachodzie słupki rtęci o poranku obniżą się do 15/16 stopni. Bardzo ciepła noc zapowiada się na wybrzeżu, gdzie słupki rtęci nie spadną poniżej 18/19 stopni. Noc w całym kraju zapowiada się z bezchmurnym niebem.

Od samego rana na niebie całego kraju dominować ma słońce. W wielu regionach od rana do wieczora niebo bezchmurne, bez ani jednej chmurki. Oprócz błękitnego nieba będzie bardzo ciepło. Najwyższe temperatury zostaną osiągnięte od Kozienic po Sandomierz, Rzeszów, Przemyśl, Tarnów- tutaj lokalnie temperatura osiągnie 31 stopni Celsjusza. Najchłodniej na północy Mazur, gdzie temperatura sięgnie 23/24 stopni.

Wiatr powieje słabo, miejscami będzie zupełnie bezwietrznie. Na polach uprawnych występować będą liczne zjawiska Dust Devil- tak zwanych wirów powietrza unoszące słomę, kurz i inne lekkie rzeczy w powietrze.

 

-REKLAMA-spot_imgspot_img
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Śledź nas

23,796FaniLubię
593ObserwującyObserwuj
8,820SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły