czwartek, 18 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Poznańskie Targi Książki już w ten weekend. Odwiedź nasze stoisko! [WYSTAWCY, GOŚCIE SPECJALNI, ATRAKCJE]

spot_img

Trzy dni pełne niezapomnianych przeżyć i fascynującej zabawy z literaturą! Ponad 300 utalentowanych autorów, 220 pasjonujących wystawców i tysiące unikalnych książek – to wszystko czeka na uczestników tegorocznych Poznańskich Targów Książki już w najbliższy weekend 8-10 marca. 

Wystawcy i goście specjalni na Poznańskich Targach Książki

W tym roku na stoiskach pojawi się ponad 220 wystawców, prezentujących ofertę zarówno dużych, znanych wydawnictw, jak i tych niszowych. Nie zabraknie również spotkań z ponad 300 autorami, zarówno z Polski, jak i zagranicy. Wśród gości specjalnych warto zwrócić uwagę na takie osobistości jak:

  • Katarzyna Bonda – najpopularniejsza autorka powieści kryminalnych w Polsce, spod jej pióra wyszedł, m.in. bestsellerowy cykl z Hubertem Meyerem.  
  • Weronika Marczak – współczesna pisarka i autorka książek dla młodzieży, z kategorii Young Adult, jej seria „Rodzina Monet” szybko stała się bestsellerem.  
  • Marcel Moss – polski autor bestsellerowych powieści kryminalnych, thrillerów psychologicznych i sensacji, w tym książek „Mroczne Sekrety” czy „Nie wiesz wszystkiego” z cyklu „Liceum Freuda”.
  • Bernard Minier – francuski autor wielu bestsellerów, w swoim literackim dorobku posiada m.in. „Krąg”, „Nie gaś światła” i „Noc” 

Atrakcje dla każdego

Ponad 100 spotkań autorskich, specjalne strefy tematyczne, warsztaty i prelekcje sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy winyli zainteresują się Giełdą Winyli, na której będzie można znaleźć około 10 000 płyt winylowych. Pasjonaci powieści rysunkowych mogą odwiedzić Strefę Komiksu, a fani rywalizacji słownej skorzystać z atrakcji Strefy Scrabble.

Dla najmłodszych czytelników

Dla rodzin z dziećmi przygotowano specjalną przestrzeń w pawilonie 7. Oprócz setek książek dla dzieci, odbędą się tam warsztaty, zabawy oraz spotkania z autorami bajek. W Strefie Rodzinnego Czytania pojawi się m.in. Łukasz Wierzbicki z książką „Co Hrabia porabia?”, a Teatr MOZAIKA dostarczy dzieciom niezapomnianych wrażeń poprzez muzyczne spektakle.

Poznańskie targi książki

Książki w atrakcyjnych cenach 

Możliwości spędzenia czasu na tych targach jest wiele, ale w ten weekend najważniejsze są książki! Podczas wydarzenia można zapoznać się z najnowszą ofertą wydawnictw z całego kraju. W gronie wystawców znaleźli się m.in. Babaryba, Helion, Dom Wydawniczy Rebis, Media Rodzina, Muza, Nowa Baśń, Wydawnictwo Agora, Wydawnictwo Literackie, Wydawnictwo NieZwykłe, Wydawnictwo Poznańskie, Wydawnictwo SQN, Zakamarki, Zysk i S-ka i wielu innych! Jak co roku wystawcy przygotowali atrakcyjne ceny dla uczestników targów. 

Bilety w (nie)zwykłych cenach 

Młodzież do 19 roku życia (włącznie), nauczyciele oraz bibliotekarze wybierający się na wydarzenie muszą pobrać bezpłatną wejściówkę. Dla pozostałych grup przygotowano bilety w atrakcyjnych cenach – 10 zł (ulgowy), 15 zł (normalny) oraz 30 zł (3-dniowy). Bezpłatne wejściówki oraz bilety dostępne są na stronie tobilet.pl

Poznańskim Targom Książki towarzyszą Targi Edukacyjne, które skierowane są do uczniów poszukujących dalszej ścieżki edukacyjnej, a także do rodziców i nauczycieli. 

Poznańskie Targi Książki – godziny otwarcia

Z przyjemnością informujemy, że AgroProfil również weźmie udział w nadchodzących Poznańskich Targach Książki. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska numer 62, które znajduje się w Pawilonie 7a.

Godziny otwarcia: 

piątek 10:00-18:00  

  • sobota 9:00-18:00 
  • niedziela 9:00-16:00 

Lokalizacja: Poznańskie Targi Książki odbędą się w pawilonach 5A, 7, 7A, 8, 8A 

Wejście: wejście na wydarzenie znajduje się od strony ul. Śniadeckich (Wejście Zachodnie) oraz od strony dworca Poznań Główny (Hol Wschodni)

Więcej informacji na stronach: www.targiksiazki.pl oraz www.edukacja.mtp.pl

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x