czwartek, 25 lipca, 2024
spot_img

Powolna zmiana pogody [POGODA]

spot_img

Dziś na północnym wschodzie pojawił się pierwszy większy przymrozek do -3 stopni tej jesieni. Przymrozki od kilku dni zawładnęły również terenami podgórskimi.

Najbliższa noc spadki temperatury w pobliże zera przyniesie ponownie w kotlinach górskich i krańcach południowych. Około północy 0 stopni możliwe jest również miejscami na Warmii, Podlasiu- jednak potem temperatura zacznie rosnąć. Na pozostałym obszarze pochmurno i ciepło. Przeważnie 3-5 stopni pokażą o poranku termometry. Nad ranem w wielu regionach od Lubelszczyzny po centrum i północ kraju zacznie padać mżawka.

Dzień będzie pochmurny w całym kraju. Za wyjątkiem południa i Suwalszczyzny powinna co jakiś czas padać mżawka. Nie spadnie nigdzie więcej jak 1-2 mm wody. Temperatura wzrośnie do 5-8 stopni.

Wiatr jeszcze słaby z południa.

W czwartek wiatr zacznie się stopniowo nasilać, szczególnie na Pogórzu Sudeckim. Opady mżawki będą zanikać, a w ich miejsce zwłaszcza na południu przybywać ma rozpogodzeń.

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x