środa, 29 maja, 2024
spot_imgspot_img

Poniedziałek nadal deszczowy i burzowy [POGODA]

spot_img

W poniedziałek w dalszym ciągu nad Polską zawiśnie front oddzielający letnie temperatury na wschodzie Europy od chłodnej na zachodzie.

Noc bardzo ciepła. Na wschodzie, południu i w centrum od 14 do 18 stopni. Na zachodzie i północy 10-13 stopni. Burze mogą się pojawiać do północy od Mazur po Mazowsze, wschód Łódzkiego i Małopolskę- wschód raczej suchy. Natomiast na zachodzie pojawi się ta sama co dziś wąska strefa deszczu ciągłego. Tym razem popada trochę bardziej na zachód i północ w porównaniu z niedzielą.

W ciągu dnia opady na południowym zachodzie i w Wielkopolsce ustaną i odsuną się na Kaszuby, Pomorze Gdańskie i Warmię gdzie dodatkowo zagrzmi. Około południa od Mazur po Mazowsze, Świętokrzyskie, Małopolskę dojdzie znowu do rozwoju burz- tu zjawisk będzie naprawdę sporo. Na wschodzie tak jak i dziś loteria- popada solidnie tylko miejscami.

Najchłodniej jutro będzie od Elbląga po Włocławek, Konic, Sieradz, Opole, Wrocław- około 15-17 stopni.
Wiatr powieje słabo, na zachodzie umiarkowanie.

Łukasz Sieligowski

Redakcja
Redakcja
Przygotowujemy dla Was zawsze najświeższe wiadomości z branży rolniczej. Newsy, wydarzenia, relacje, opinie. Widziałeś coś ważnego? Chcesz się z nami czymś podzielić? Napisz na adres redakcja@agroprofil.pl

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników