piątek, 14 czerwca, 2024
spot_img

Za frontem napłynie zimne powietrze. Ta noc jeszcze ciepła. Kolejna będzie bardzo zimna [POGODA]

spot_img

Nad Polskę północną dotarł już front chłodny. W nocy znajdzie się od od zachodniej po centralną Polskę i dalej na wschód. Na Podlasiu lokalnie pokropi deszcz. Najzimniej będzie na pogodnej północy kraju- tu około 5-7 stopni. Na pogodnym południu około 8-10 stopni i na zachodzie około 11 stopni. Najcieplej ma być od Ziemi Łódzkiej po południowe, wschodnie Mazowsze i północną Lubelszczyznę- tu około 12-14 stopni.

W ciągu dnia dużo chmur utrzyma się od południowego Podlasia po wschodnie, środkowe Mazowsze i północ Łódzkiego. Deszcz pokropi miejscami na północy Podlasia i zachodzie Dolnego Śląska. Im bliżej wieczoru tym więcej rozpogodzeń. Wiatr na północy powieje umiarkowanie z północy. Nad resztą kraju dość słaby.

Kolejnej nocy na północy kraju pojawią się przygruntowe przymrozki. Na wysokości 2 metrów temperatura spadnie tam do 0 stopni. Na wschodzie, zachodzie i w centrum około 2 stopni i 0 przy gruncie. Najcieplej na południu kraju- tu około 4-6 stopni i około 2 stopni na plusie przy gruncie.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x