poniedziałek, 22 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Wtorek będzie pochmurny, wietrzny i zwłaszcza na południu i zachodzie bardzo ciepły [POGODA]

spot_img

Pogoda w tym tygodniu to misz masz. Od zimy po wiosnę. Zima zaznaczy się na Podlasiu w środę- cały dzień mroźno. Mrozek z rana chwyci także na Mazurach, Mazowszu, Podlasiu oraz częściowo na wschodzie, północy i w centrum. Z mrozem tutaj także czwartkowy ranek. Potem ocieplenie rozleje się po kraju i od niedzieli ochłodzenie- tym razem ogarnie cały kraj. W dzień od 0 na wschodzie do 3-4 stopni na zachodzie. W poniedziałek przymrozek chwyci prawdopodobnie już w całym kraju.

Tymczasem przed nami wietrzna noc z chmurami i opadami mżawki nad całym krajem. Dodatkowo pojawi się silny wiatr w porywach do 60-70 km/h. Będzie bardzo ciepło- o poranku od 4 stopni na wschodzie do 9 stopni na zachodzie. Prawdziwy powiew wiosny.

W ciągu dnia chmury miejscami będą się rozrywać. Największa szansa na przebłyski słońca pojawi się na Podlasiu i Mazurach, w pasie od Roztocza po Kielce, Kalisz, Poznań, Szczecin oraz w rejonie Darłowa, Koszalina. Im bliżej wieczora tym więcej przejaśnień. Silny wiatr pozostanie z nami do popołudnia.

Po zmroku od Giżycka po Olecko, Suwałki temperatura spadnie do -1/0 stopni. W nocy przymrozek będzie przesuwał się w stronę Mazowsza, Lubelskiego. W środę nad ranem na północnym wschodzie od -5 do -3 stopni. Być może jutro te wartości się trochę zmienią.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x