piątek, 14 czerwca, 2024
spot_img

W niedzielę i poniedziałek czekają nas wichury [POGODA]

spot_img

Przed nami pochmurna doba. Noc delikatne i krótkie przejaśnienia przyniesie tylko w rejonie Siedlec, Terespola, Łochowa i tu nad ranem może być do -5 stopni. Nad reszta kraju pochmurno. Przeważnie około -3/-1 stopnia, tylko od Milcza, Leszna po Świebodzin nad ranem od 0 do 1 stopnia na plusie.

W ciągu dnia od południowego Podlasia po wschodnie Mazowsze, wieczorem również środkowe i zachodnie Mazowsze przybywać ma opadów śniegu- do 1-3 cm. Nad resztą kraju pochmurno i wieczorem drobny śnieg pojawi się na północy i lokalnie na Ziemi Łódzkiej- do 1 cm. W ciągu dnia na plusie będzie od okolic Płocka, Łowicza po zachodnią granicę Polski. Najzimniej w ciągu dnia w rejonie Ojcowskiego Parku oraz Miechowa, Olewina, Modliborzyc- około -3 stopni. Wiatr słaby, nieodczuwalny.

Zmiana pogody czeka nas w niedzielę. Wówczas na północ od Polski przetoczy się głęboki niż z dużymi opadami. W Polsce opady będą słabe, lub niezauważalne. W zamian pojawi sie silny, bardzo silny wiatr z południowego zachodu i zachodu w porywach do 70 km/h w niedzielę i nawet 90-95 km/h z niedzieli na poniedziałek i w poniedziałek.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x