środa, 17 lipca, 2024
spot_img

W czwartek pojawią się lokalne burze podczas których spadnie nawet 45 mm deszczu [POGODA]

spot_img

Przed nami noc z możliwym przelotnym deszczem od okolic Kielc po Rzeszów oraz lokalnie na południu kraju. Na termometrach od 15 stopni na Podlasiu i 16 stopni na Warmi, Mazurach i Pomorzu Gdańskim- tu rosa się pojawi. Na Kujawach około 17 stopni. Nad resztą kraju od 18 do 20 stopni a w rejonie Kolbuszowej, Sandomierza, Żagania, Zielonej Góry o świcie może nie być mniej niż 20-22 stopnie Celsjusza co oznacza, że pojawi się noc tropikalna.

Przed południem zagrzmi w rejonie Jeleniej Góry oraz w rejonie Przemyśla, Sanoka. Po południu największa szansa na burze wystąpi w zakreskowanym obszarze czyli od Przemyśla po Kolbuszową, Kielce, Opoczno, Piotrków Trybunalski, Łódź, Łęczyca, Kłodawa, Konin oraz w rejonie Jeleniej Góry.

Nad resztą południowej, zachodniej i środkowej części Polski możliwe są burze ale będą dość lokalne. Na wschodzie i północy słonecznie i gorąco. Po burzach temperatura z 30 stopni spadnie do 20-22 stopni. Wiatr na zachodzie i południu słaby. W centrum umiarkowany a na Mazowszu, Lubelszczyźnie, wschodzie Łódzkiego, Kujawach powieje dość silnie z południowego wschodu.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x