wtorek, 23 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

W czwartek czeka nas gwałtowne ocieplenie. Wieczorem od Piły, Poznania po Gorzów pojawią się burze [POGODA]

spot_img

W nocy sporo przejaśnień jeszcze na wschodzie kraju. Na Podkarpaciu, Podlasiu, Lubelskim, wschodzie i południu Mazowsza, Górach Świętokrzyskich, wschodzie i południu Małopolski nad ranem chwyci 1-3 stopniowy przymrozek. Od Górnego Śląska po centrum i Warmię około 0/+2 stopni. Na zachodzie kraju i północy nie mniej niż +4/+6 stopni. Na zachodzie i północy miejscami pojawi się mżawka do 1-2 mm.

W czwartek chmury ogarną już cały kraju. Przejaśnienia w południe pojawią się na Dolnym Śląsku, Opolszczyźnie, Ziemi Lubuskiej. Opady mżawki wystąpią przede wszystkim na Podlasiu, Warmii, Mazurach, Mazowszu, Żuławach- do 1-3 mm. Na południu i wschodzie oraz w centrum na ogół pochmurno i chwilami pokropi deszcz.

Wieczorem znad Niemiec na zachód kraju dotrą opady przelotne, które od Piły po Poznań, Gorzów przyniosą burze z ulewami do 10-15 mm. Podczas burz silniej powieje do 70 km/h. Tymczasem w ciągu dnia wiatr na ogół słaby z południa jedynie w regionach podgórskich silny z południe- halny w porywach do 55-70 km/h.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x