piątek, 8 grudnia, 2023
spot_img

W Boże Ciało popada głównie w rejonie Suwałk i na południu kraju [POGODA]

spot_imgspot_img

Najbliższa noc zimna na wschodzie i południu- tu zaledwie 6-8 stopni, w centrum- około 9-11 stopni oraz na północy- do 10-12 stopni. Znacznie cieplej na zachodzie- tu około 12-14 stopni. Noc sucha i pogodna. Wiatr słaby lub bezwietrznie.

Przed południem w rejonie Jawora, Legnicy, Kłodzka przybędzie chmur i pojawią się przelotne opady i burze- które po południu dotrą nad woj. Opolskie, Małopolskie, Śląskie, Świętokrzyskie i być może południe Wielkopolski, Łódzkiego i Mazowsza- wieczorem i w nocy opady przemieszczą się na Podkarpacie i Lubelskie- wydaje się póki co, że głównie od Roztocza po Chełm, Zamość.

Osobna strefa opadów od Supraśla po Sokółkę, Suwałki, Kętrzyn i być może także Augustowa, Olecka, Mikołajek. Na pozostałym obszarze kraju przeważnie słonecznie- jeśli coś ulegnie zmianom to nad ranem pojawi się aktualizacja mapy, jeśli nie, to rozrysuję dokładniej, gdzie ile deszczu może spaść.

Wiatr na zachodzie umiarkowany z północy. Na wschodzie słaby, po południu umiarkowany z południa. W centrum początkowo z południa, wieczorem powieje z północy.

Napisz komentarz

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aneta
Aneta
1 rok temu

Oki

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

1
0
Would love your thoughts, please comment.x