środa, 29 maja, 2024
spot_imgspot_img

Środa bezwietrzna zapowiada się od Dolnego Śląska po Łódzkie, Świętokrzyskie, Lubelskie [POGODA]

spot_img

W nocy mróz zacznie ogarniać stopniowo większość Polski- na delikatnym plusie będzie jeszcze tylko od Wrocławia po Opole, Katowice i miejscami w rejonie Rzeszowa. Na wschodzie, zachodzie i w centrum nad ranem około -3/-1 stopnia. Najzimniej w strefie rozpogodzeń- od Łomży po Szczytno, Iławę, Radostowo, Kaszuby odnotujemy od -6 do -4 stopni Celsjusza- przy gruncie do -8/-5 stopni.

W ciągu dnia plusowe temperatury już tylko na nizinach na Dolnym Śląsku, Ziemi Lubuskiej, Opolszczyźnie, Małopolsce i Podkarpaciu oraz Roztoczu. Delikatna odwilż pojawi się także na Żuławach. Nad resztą kraju utrzyma się mrozek na poziomie -2/-1 stopnia. Wiatr na północy słaby do 15 km/h. Nad resztą kraju nieodczuwalny lub powieje do 5 km/h. Przed południem na Kaszubach pojawić powinno się sporo pogodnych chwil, które im bliżej wieczora tym częściej będą zakrywane przez chmury.

W kolejnych dniach delikatna zima bez śniegu na lekkim minusie -3/-1 stopień w ciągu dnia i nocami potrzyma do niedzieli. Od niedzieli kolejne ocieplenie.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x