poniedziałek, 26 lutego, 2024

Środa będzie ciepłym, przyjemnym dniem na południu i zachodzie kraju [POGODA]

spot_img

W nocy wiatr ustanie już nad całą Polską. Na wschodzie o poranku zupełnie bezwietrznie i tu oraz w centrum miejscami pojawią się mgły. Mglisto może być również w rejonie Krakowa. Nad ranem dużo pogodnego nieba między Wrocławiem a Sudetami oraz na Podhalu- tu temperatura spadnie do -4/-2 stopni. Nad resztą kraju od 0 do 2 stopni.

W ciągu dnia wiatr nadal słaby, na wschodzie chwilami bezwietrznie. Pogodne niebo w ciągu dnia obejmie cały Dolny Śląsk, Opolskie, Ziemię Lubuską- na południu regionu przed południem, na północy dopiero wieczorem się rozpogodzi. Słońce po południu pokaże się także na południu Wielkopolski, większości Górnego Śląska i Małopolski.

Nad resztą kraju dzień pochmurny i zwłaszcza między Łodzią a Mazurami popada od czasu do czasu mżawka. Z piątku na sobotę przez Polskę przejdzie front z opadami deszczu do 2-7 mm. Po przejściu opadów w sobotę od rana pojawią się wichury. Na wybrzeżu powieje do 100 km/h. Na wschodzie i w centrum oraz na północy porywy wiatru sięgną 70-90 km/h. Na zachodzie i południu powieje do 75 km/h

spot_img

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x