czwartek, 13 czerwca, 2024
spot_img

Przyroda w najbliższych dniach eksploduje zielenią [POGODA]

spot_img

Pogoda w najbliższych dniach sprzyjać będzie chorobom grzybowym. Czeka nas duże ocieplenie i spora wilgotność powietrza. Już najbliższa noc będzie bardzo ciepła. W czwartek nad ranem przeważnie od 6 do 8 stopni. Jedynie na południu kraju około 2-4 stopni. W większości kraju pochmurno- miejscami pojawią się mgły, a w pasie od Gdańska po Kaszuby, Piłę, Gorzów oraz na wschodzie i w centrum mżawki.

W ciągu dnia od południa przybywać ma rozpogodzeń. Do wieczora słońce pokaże się we Wrocławiu, Częstochowie, Kielcach. Na południu cały dzień pogodnie. Wieczorem rozpogodzenia pojawią się też na wschodzie Podlasia. Trochę słońca pokaże się też na północy Pomorza i tam nawet 15 st. w dzień.

Z każdym kolejnym dniem z wyjątkiem Pomorza Zachodniego ma być coraz cieplej. W weekend nocami na wschodzie i południu kraju już nawet 7-10 stopni, zaś w dzień od 16 do 20 stopni. Ciepło będzie także na zachodzie, w centrum i częściowo północy. Jedynie na Pomorzu Zachodnim bez ocieplenia- ale i tu noce bez przymrozków- przeważnie nocami 3-6 stopni i około 12-15 stopni w dzień. Wiatry będą słabe, sprzyjać będą powstawaniu porannych mgieł i zamgleń.

Napisz komentarz

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x