sobota, 13 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Przed nami ciepła Wielkanoc [POGODA]

spot_img

W nocy najzimniej będzie od Słubic po Zieloną Górę, Polkowice, Tomaszów Bolesławiecki- tu około -1/0 stopni. Około +2 stopni w rejonie Kalisza, Rawicza i Legnicy. Nad resztą kraju od 4 do 6 stopni a miejscami od Lublina po Warszawę, Białystok, Łomżę zanotujemy nie mniej niż 7 stopni. Padać w nocy może od Łodzi po Lublin, Kielce i będą do opady do 2-4 mm.

Nieco większe opady ale lokalne pochodzenia burzowego do 10-12 mm pojawią się po południu miejscami na Podlasiu, Mazowszu, w rejonie jezior na Mazurach. Natomiast od Łódzkiego po Opolskie, Górny Śląsk pojawią się przelotne opady deszczu. Im bliżej Opola tym mniej słońca. W Opolskiem dzień może być nawet pochmurny. Nad resztą kraju sporo chwil ze słońcem i miejscami na Kujawach, wschodzie Wielkopolski pokropi deszcz. Wiatr powieje słabo z kierunków zmiennych.

Andrzej Bąk
Andrzej Bąk
Pochodzę ze wsi położonej na Lubelszczyźnie. Wykształcenie zdobyłem na studiach rolniczych w Olsztynie i Lublinie (ekonomika rolnictwa), oraz w Wyższej Szkole Menedżerów (doradztwo inwestycyjne i analiza finansowa). Pracowałem przy tworzeniu Warszawskiej Giełdy Towarowej S.A. (WGT S.A.) przy udziale ekspertów z giełdy w Chicago. Aktualnie prowadzę portal internetowy e-WGT - Internetowa Giełda Rolna należący do WGT S.A. Na co dzień zajmuję się analizą rynków rolnych i paliw.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x