sobota, 24 lutego, 2024

Mgły, przymrozki i słaby wiatr [POGODA]

spot_img

Zanim na wschodzie nastanie zima bez śniegu, czekają nas dni z mgłami, przymrozkami, słabym wiatrem i sporą ilością niskich chmur stratus.

W nocy temperatura spadnie do -2/+1 stopnia i niemal wszędzie przy ziemi przymrozki. Lokalnie na wschodzie i zachodzie kraju chłodniej do -4/-2 stopni, a w pasie Kaszub, wybrzeża cieplej do 3 stopni. W wielu regionach pojawią się mgły, które znacznie ograniczą widoczność w pasie od Podlasia po Warmię, Mazury, Kujawy, Kaszuby, Pomorze Zachodnie, północną Wielkopolskę- tu słońce może mieć problemy z pokazaniem się do końca dnia.

Pochmurna środa na północy przyniesie niskie temperatury na poziomie 2-3 stopni- chociaż punktowo pojawią się dziury w chmurach i tam będzie do 6-8 stopni. Im dalej na południe tym słońca więcej. Co do ochłodzenia to nadejdzie ono w poniedziałek. Wieczorem mróz opanuje wschód kraju. Wtorkowy ranek przyniesie około -7/-4 stopni na wschodzie kraju i około -3/0 stopni na zachodzie. We wtorek w dzień na wschodzie około -2/0 stopni, w centrum 1/3 stopnie na plusie do 4/5 stopni na plusie na zachodzie. W środę rano na Podlasiu nawet -9/-8 stopni. W centrum około -6/-5 stopni, do -3/0 na zachodzie. W środę na wschodzie mróz utrzyma się całą dobę.

spot_img

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aneta
Aneta
2 lat temu

Ok

Adolf
Adolf
2 lat temu
Reply to  Aneta

Dlaczego pani zawsze komentuje?

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

2
0
Would love your thoughts, please comment.x