piątek, 23 lutego, 2024

Dziś ponownie najzimniej będzie wieczorem. Od -15 do -1 stopnia. Nad ranem będzie cieplej [POGODA]

spot_img

Wieczorem niebo w całym kraju będzie się przejaśniać- więcej chmur na zachodzie kraju. Na termometrach do północy od -15 stopni w Małopolsce, południu Świętokrzyskiego, zachodzie Podkarpacia do -14/-12 stopni na południu Łódzkiego, Świętokrzyskim, Górnym Śląsku i Podkarpaciu. -11/-8 stopni na wschodzie i w centrum kraju do -3/-1 stopnia na zachodzie Polski.

Nad ranem przeważnie pochmurno a na termometrach od -14 stopni na Podhalu do -10/-7 stopni na wschodzie, południu i północnym wschodzie poprzez -6/-4 w centrum do około 0 na południowym zachodzie. Na zachodzie o świcie miejscami popada przelotna słaba mżawka.

W środę na przejaśnienia można liczyć w rejonie Jeleniej Góry, Legnicy. Nad resztą kraju przeważnie pochmurno i małe szanse na słońce. Pojedyncze płatki śniegu mogą opadać na północnym wschodzie kraju a wieczorem od Bydgoszczy po Piłę. Na Ziemi Lubuskiej, zachodzie Pomorza chwilami popada słaba mżawka. Na termometrach od -3 stopni w Suwałkach do +2 stopni w rejonie Legnicy, Tomaszowa, Żar i Żagania.

spot_img

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x