środa, 24 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Pochmurny wtorek [POGODA]

spot_img

W nocy w większości regionów pochmurno z możliwymi opadami mżawki na wschodzie kraju. Nad ranem temperatura spadnie w pobliże 0/2 stopni z lokalnymi przymrozkami. Chłodniej na południu, gdzie równocześnie będzie najwięcej przejaśnień (Roztocze, Podkarpacie, Małopolska, Górny Śląsk, Opolszczyzna, Dolny Śląsk oraz wschód Wielkopolski i zachód Łózkiego). Tutaj możliwe przymrozki do -1/-2 stopni a w regionach podgórskich do -8 stopni. Przy gruncie o 1-3 stopnie mniej.

W ciągu dnia nigdzie nie powinno padać. Mimo to w większości kraju przewaga pochmurnego nieba. Rozpogodzenia pokażą się tylko na południu kraju, a także w samo południe od Warmii po Mazowsze, Łódzkie, Świętokrzyskie.

Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie od 3-4 stopni na wschodzie, 5-6 w centrum do 7-8 st na zachodzie i południu. Przy granicy z Niemcami możliwe nawet 10 stopni powyżej zera.

Wiatr słaby i umiarkowany.

Więcej słońca pojawi się w naszym kraju pojutrze.

 

Łukasz Sieligowski 

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników