poniedziałek, 15 lipca, 2024
spot_img

Pochmurny czwartek [POGODA]

spot_img

Najbliższa noc będzie bardziej pochmurna na zachodzie kraju oraz na wschodzie. W okolicy Kołobrzegu, Szczecina, Gryfic popada deszcz ze śniegiem w ilości 1-3 milimetrów, a od Hrubieszowa po Terespol, Hajnówkę drobny śnieg. Na pozostałym obszarze dużo pogodnego nieba.

Temperatura spadnie do -7/-4 stopni od Warmii po Kujawy, Łódzkie, Ślask i Małopolskę. Nieco cieplej w Wielkopolsce, Dolnym Śląsku i wschodzie Mazowsza -3/-1 stopień. Na wschodzie około -1/+1 stopnia. Najcieplej w okolicy Szczecina +2 stopnie.

Jutro w ciągu dnia chmurzyć się będzie na zachodzie kraju (aż po Kaszuby, Wielkopolskę, Dolny Śląsk)- dodatkowo między Koszalinem a Słubicami może od czasu do czasu pojawić się mżawka lub drobny śnieg. Na południu i w centrum słonecznie. Więcej chmur na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie, a na Podlasiu do południa popruszy śnieg (szczególnie od Hajnówki po Sejny).

Temperatura w ciągu dnia wzrośnie do około 0/+1 stopnia na wschodzie, +2 stopni na południu i w centrum oraz na północy kraju, do +4/+5 stopni od Ziemi Lubuskiej po Dolny Śląsk, Opolszczyznę i Podhale.

Wiatr słaby, na zachodzie i północy umiarkowany- w Sudetach fen z południa.

Łukasz Sieligowski

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników